یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۵

ويسنته دل‌بوسکه گفت براي تيم ملي هلند، نخستين حريف تيمش در مرحله گروهي جام جهاني 2014 احترام فراواني قائل است اما از رويارويي…

ويسنته دل‌بوسکه گفت براي تيم ملي هلند، نخستين حريف تيمش در مرحله گروهي جام جهاني 2014 احترام فراواني قائل است اما از رويارويي با اين تيم نمي‌ترسد.

به نقل از تسنيم، دل‌بوسکه که مردانش شب گذشته (شنبه) در ديداري تدارکاتي به مصاف تيم ملي السالوادور رفتند و اين تيم را با نتيجه 2 بر صفر شکست دادند، تا چند روز ديگر بايد ماتادورها را براي مصاف با تيم ملي هلند که تداعي‌کننده خاطره جدال دو تيم در بازي فينال جام جهاني 2010 است، آماده کند.

وي در خصوص مصاف مدافع عنوان قهرماني‌ رقابت‌ها با شاگردان لوئيز فن‌‌‌خال اظهار داشت: ما از بازي با هلند نمي‌ترسيم. براي اين تيم به عنوان نايب قهرمان شايسته دوره قبلي جام جهاني احترام فراواني قائليم اما هراسي از مواجه شدن با آن نداريم. همه تيم‌هاي نقاط ضعفي دارند اما اسپانيا تيمي متکي بر کار گروهي است تا حرکات انفرادي و اين کار را براي پيدا کردن راه حل رفع مشکلات آن مانند پر کردن جاي مصدومان آسان‌تر مي‌کند.

سرمربي تيم ملي اسپانيا در ادامه به تمجيد از داويد ويا، زننده هر دو گل اين تيم در ديدار برابر السالوادور پرداخت و تصريح کرد: مي‌دانيم که در فضاهاي محدود داويد ويا يکي از راهگشا‌ترين بازيکنان است. ما در اين بازي در فاصله چند متري دروازه حريف ثبات نداشتيم اما در ساير نقاط زمين به خوبي جاي‌گيري کرده بوديم. با توجه به عملکردي که تيمم در بازي‌هاي دوستانه اخير داشته است، من به عملکرد آن در شروع جام جهاني هم خوشبين هستم.

تيم ملي اسپانيا در مرحله گروهي جام جهاني 2014 علاوه بر هلند،‌ با تيم‌هاي ملي استراليا و شيلي رقابت خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.