پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۵

  اسپانيا مدافع عنوان قهرماني جام جهاني با قبول شکست 2 بر صفر برابر شيلي حذف زودهنگامي با رقابت‌ها داشت. ويسنته دل‌بوسکه سرمربي…

  اسپانيا مدافع عنوان قهرماني جام جهاني با قبول شکست 2 بر صفر برابر شيلي حذف زودهنگامي با رقابت‌ها داشت.

ويسنته دل‌بوسکه سرمربي تيم ملي اسپانيا پس از شکست تيمش برابر شيلي در نشست خبري خود گفت: فکر مي‌کنم حذف ما کاملا عادلانه بود. متاسفانه نتوانستيم بازي‌هاي خوب‌مان را در اين جام تکرار کنيم. تيم ما در ميانه ميدان عملکرد خوبي داشت اما در يک سوم دفاعي حريف نتوانستيم کارايي هميشگي را داشته باشيم. هيچ بهانه‌اي ندارم تنها مي‌گويم تمام تلاش‌مان را کرديم. بازيکنان انگيزه زيادي داشتند که شکست برابر هلند را جبران کنند اما ما چيزي کم داشتيم و آن هم نوع بازي‌مان بود. اين اولين باري است که من در تيم ملي اسپانيا اينقدر شرمسار هستم.

سرمربي تيم ملي اسپانيا درباره ضعف تيمش در اين دوره از جام جهاني گفت: فکر مي‌کنم بازيکنانم از لحاظ فيزيکي با مشکل مواجه بودند. اکنون زمان اين نيست که تيم را ارزيابي کنيم و نقاط ضعف آن را مشخص کنيم. به اندازه کافي وقت براي اين کارها هست.

ويسنته دل‌بوسکه در پايان گفت: بعضي از بازيکنان ما شرايط هميشگي خود را در اين جام نداشتند. البته اکنون نبايد درباره اين مسائل صحبت کنيم.

اسپانيا در سومين ديدار خود و در يک ديداري کاملا تشريفاتي برابر استراليا به ميدان خواهد رفت که نتيجه آن هيچ تاثيري در سرنوشت دو تيم در اين گروه نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.