شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۰

ويسنته دل‌بوسکه از بهبودي و آمادگي جسماني ديه‌گو کاستا خبر داد و اعلام کرد که اين مهاجم برزيلي‌الاصل آماده است در آخرين بازي…

ويسنته دل‌بوسکه از بهبودي و آمادگي جسماني ديه‌گو کاستا خبر داد و اعلام کرد که اين مهاجم برزيلي‌الاصل آماده است در آخرين بازي تدارکاتي ماتادورها برابر السالوادور به ميدان برود.

به نقل از تسنيم، دل‌بوسکه با بيان اينکه مهاجم اتلتيکومادريد تمرينات گروهي تيم را به شيوه‌اي قابل قبول انجام داده است، نگراني‌هايي که در خصوص احتمال غيب وي در جام جهاني وجود داشت را تاحدودي مرتفع کرد.

وي اظهار داشت: کاستا به خوبي تمرين کرده و اکنون هم روي فرم است. برنامه ما اين است که ديه‌گو را برابر السالوادور به ميدان بفرستيم اما اين موضوع منتفي خواهد شد اگر به اين نتيجه برسيم که حضور در اين بازي براي او خطرناک است.

دل‌بوسکه افزود: کاستا بازيکن مصممي است. حضور او در ترکيب اسپانيا به نفع ماست. تيم ما آماده حضور در جام جهاني است و فرقي نمي‌کند که تورس يا کاستا در ترکيب اصلي ما باشند يا ماتا و سيلوا. البته مصدوميت‌ برخي از بازيکنان هنوز باعث نگراني ما مي‌شود. نمي‌خواهم سرنوشت فالکائو و ريبري براي بازيکنان اسپانيا تکرار شود.

تيم ملي اسپانيا پس از بازي برابر السالوادور خود را براي دفاع از عنوان قهرماني‌اش در جام جهاني، جايي که بايد ابتدا با تيم‌هاي ملي هلند، شيلي و استراليا روبه‌رو شود آماده مي‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.