دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۵

سلامت نیوز: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به پیش بینی وضع هوای کشور گفت: با توجه به نقشه…

سلامت نیوز: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به پیش بینی وضع هوای کشور گفت: با توجه به نقشه های پیش یابی هوا، دمای هوا در نوار شمالی کشور طی امروز کاهش نسبی دارد.

احد وظیفه در گفت و گو با پانا، با بیان اینکه نقشه های پیش یابی بیانگر نفوذ زبانه پرفشار و هوای خنک به نوار شمالی کشور طی سه روز آینده، گفت: در استان های آذر بایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان ابرناکی، رگبار و رعد و برق و وزش باد طی امروز دوشنبه پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: همچنین برای امروز فقط در برخی نواحی سواحل خزر و در ساعات بعد از ظهر جنوب شرق کشور افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با رعد و برق پیش بینی می شود ضمن اینکه برای امروز کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور پیش بینی شده است.
وظیفه با پیش بینی وضعیت هوای تهران نیز گفت: آسمان پایتخت برای امروز کمی ابری و در پاره ای نقاط همراه با وزش باد در ارتفاعات خواهد بود. البته دمای پایتخت طی امروز به بیش از 40 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

به گفته وی، دمای هوای استان های سمنان، خوزستان، قم، کرمانشاه، کردستان و لرستان طی امروز به بالای 40 درجه سانتیگراد می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *