شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۶

محمدرضا دقیقی مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه 15 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، گفت: برگزاری دهکده بزرگ سلامت در بوستان…

محمدرضا دقیقی مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه 15 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران
، گفت: برگزاری دهکده بزرگ سلامت در بوستان خلیج فارس، منطقه 15 همزمان با ماه مبارک رمضان در دستور کار اداره سلامت شهرداری این منطقه قرار دارد.
 
وی ادامه داد: این طرح به منظور ارتقای سطح سلامت شهروندان و رفاه حال آنها، افزایش سلامت شهر، از 8 تیرماه تا 6 مردادماه سال 93 در بوستان خلیج فارس در دست اجرا است.
 
دقیقی اظهار داشت: در این طرح دهکده بزرگ سلامت در بوستان خلیج فارس با مشارکت و همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی و اداره سلامت منطقه 15 برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: برگزاری دهکده سلامت در ماه مبارک رمضان در بوستان خلیج فارس منطقه 15، ارائه خدمات پزشکی،اندازه‌گیری فشار و قند خون، اندازه‌گیری شاخص توده بدنی، ارائه خدمات مشاوره‌ای روانشناسی از اقدامات اجرایی این طرح است.
 
دقیقی خاطرنشان کرد: آموزش چهره‌ به چهره سلامت در ماه مبارک رمضان، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی سلامت در ماه مبارک رمضان، توزیع اقلام آموزشی، بروشور، سی‌دی، کتابچه و پکیج‌های آموزشی سلامت در ماه مبارک رمضان از اقدامات دیگر شهرداری منطقه 15 است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.