جمعه، ۲۴ آبان ۹۸ - ۰۸:۳۳
دهکده جهانی دبی

دهکده جهانی دبی در حالی امروزه به یکی از دیدنی ترین جاذبه های توریستی دبی تبدیل شده که این مکان زیبا در سال…

دهکده جهانی دبی در حالی امروزه به یکی از دیدنی ترین جاذبه های توریستی دبی تبدیل شده که این مکان زیبا در سال 1997 میلادی افتتاح شده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

دهکده جهانی دبی در گذشته های دور بصورت جشنواره و فستیوال در مکان های مختلف شهر دبی از جمله عود متا و محله کرامه برگزار می شد.

اما از سال 2005 میلادی، مکانی دائمی برای آن در نظر گرفته شد تا در تمام طول سال فعال باشد. از این سال نمایشگاه به یک شهربازی بزرگ تبدیل شد.

البته هم اکنون دهکده جهانی دبی در جاده شماره 37 قرار دارد. در این دهکده نمادهایی از کشورهای سراسر جهان به چشم می خورد. غرفه هایی در دهکده خواهید دید که هرکدام شبیه به یک بنای معروف در داخل شهرهای زیبای جهان هستند.

دهکده جهانی شهر دبی در حدود 5 ماه از سال باز است و در فصول بهار و تابستان به دلیل گرمای هوا بسته می شود. پس بهتر است اگر قصد سفر به دبی را دارید در فصل های سفر به این شهر بروید.

حتما جالب خواهد بود که بدانید این جاذبه گردشگری دبی سالانه 4.5 میلیون بازدیدکننده دارد و مورد توجه گردشگرانی از سراسر جهان است.

در حقیقت 32 کشور در این دهکده دارای نماینده هستند و گردشگران می توانند محصولاتی از این کشورها را نیز به عنوان سوغات خریداری کنند.  متنوع ترین امکانات تفریحی ، سرگرمی ها ، برنامه های شاد و مهیج  ، جشن ها برای کودکان و بزرگسالان نیز در این منطقه انتظار شما را می کشد .

همچنین آشنایی با فرهنگ این کشورها نیز باعث می شود گردشگران بتوانند به خوبی مقصد بعدی سفر خود را انتخاب کنند.  وجود دهکده جهانی نه تنها به عنوان یک جاذبه گردشگری مزیت های اقتصادی زیادی برای کشور امارات دارد بلکه باعث ایجاد ارتباط بهتر میان گردشگران و فرهنگ ملل مختلف شده است.

باهم در میهن پست تصاویری از دهکده جهانی دبی را تماشا می کنیم.

بی

[highlight]منبع: globalvillage[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *