چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، افشین امیریان بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی جنوب از…

به گزارش خبرنگار مهر، افشین امیریان بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی جنوب از چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ده هزار دانش آموز چهارمحالی از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید می کنند، عنوان کرد: این دانش آموزان از یادمان شهدای رمضان، پاسگاه زید، شلمچه، گلزار شهدای خرمشهر، اروند رود (والفجر هشت) و معراج الشهداء اهواز بازید می کنند.

وی افزود: 200 روحانی در سفر های کاروان راهیان نور دانش آموزان را همراهی می کنند.

افشین امیریان بیان کرد: بیش از 200 راوی نیز در این اردو ها وظیفه بیان مطالب جنگ چه در همراهی دانش آموزان و چه در مناطق جنگی دارند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: برای دانش آموزان در این سفر ها بسته های فرهنگی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه مشاهده رشادتها و ایثار گریها در مناطق عملیاتی نقش به سزایی در روحیه فرهنگ ایثار در بین دانش آموزان دارد، گفت: اردو های راهیان نور طی برنامه ریزی دو ماهه با سپاه قمربنی هاشم برگزار می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اردو ها به مدت سه روز و نهایتا چهار روز برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.