چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۵:۳۰

به گزارش خبرنگار مهر، در شرایطی که دقایقی به آغاز دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان باقی مانده، دوربین‌های تلویزیونی برای پخش…

به گزارش خبرنگار مهر، در شرایطی که دقایقی به آغاز دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان باقی مانده، دوربین‌های تلویزیونی برای پخش این بازی به ورزشگاه فولادشهر اصفهان اعزام نشده‌اند.

مسئولان فدراسیون فوتبال هفته گذشته اعلام کرده بودند به دلیل عدم توافق در مسئله حق پخش تلویزیونی، اجازه ورود دوربین‌ها به ورزشگاه‌ها را نمی‌دهند و به همین دلیل امروز این دیدار از شبکه‌های تلویزیونی پخش نمی‌‌شود.

روز گذشته نیز بازی‌های لیگ برتر فوتبال از شبکه‌های تلویزیونی پخش زنده نشده بود و اجازه ورود دوربین‌ها به ورزشگاه داده نشده بود.

به گزارش مهر، به دلیل ممنوعیت ورود دوربین‌ها به ورزشگاه‌ها دوربین‌های تلویزیونی نشست خبری سرمربیان ذوب‌آهن و فولاد خوزستان که ظهر روز گذشته در باشگاه ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد، را پوشش ندادند.

بر اساس اعلام سازمان لیگ به صدا و سیما مبنی بر ضرورت پرداخت هرچه سریع‌تر حق پخش تلویزیونی به باشگاه‌های لیگ برتری، به دلیل اینکه این اتفاق صورت نگرفته، قرار است از ورود دوربین‌های تلویزیونی به همه ورزشگاه‌های محل برگزاری دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر جلوگیری شود.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان از ساعت 16:50 فردا در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.