شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۱

حسین طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین شرایطش بعد از نایب قهرمانی ایران در مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا، ضمن بیان…

حسین طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین شرایطش بعد از نایب قهرمانی ایران در مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: در حال حاضر اصفهان هستم و بعد از دو سال بازی فشرده، استراحت می‌کنم. حدود یک ماه دیگر تمرینات تیم نوریلسکی روسیه شروع می‌شود و فکر می‌کنم دو اردوی آماده سازی خارجی در پرتغال و اسپانیا داشته باشیم.

وی درباره حضورش در لیگ روسیه و ارزیابی‌اش از این لیگ تاکید کرد: به شخصه از انتخاب تیم نوریلسکی خیلی راضی هستم. من جایی را انتخاب کردم که از همه نظر بخصوص فنی به پیشرفتم کمک کرد. هرچند اوایل حضورم در روسیه شرایط یک مقدار سخت شد ولی با گذشت زمان عملکردم بهتر شد و شرایط تیم ما هم نسبت به سال‌های گذشته‌اش بهبود یافت.

لژیونر فوتسال ایران در ادامه خاطرنشان کرد: لیگ فوتسال روسیه با لیگ ایران قابل مقایسه نیست. تمام شرایط در روسیه حرفه‌ای است. در روسیه بهترین مربیان و بازیکنان دنیا حضور دارند و این موضوع به پیشرفت بازیکن کمک زیادی می‌کند. یک تیم در طول لیگ روسیه نزدیک به 40 مسابقه انجام می‌دهد که زمان مفید هر مسابقه 50 دقیقه است. این نکات از جمله نکات برجسته لیگ روسیه است. البته تنها مشکلی که بازی در روسیه دارد، سرمای بیش از حد آن است!

طیبی همچنین با اشاره به پیشنهادهایی که برای بازی در جام باشگاه‌های آسیا از تیم‌های مختلف دریافت کرده است، گفت: من در هفته‌های گذشته چند پیشنهاد خوب داشتم ولی به آنها پاسخ منفی دادم چون یکسال دیگر با تیم نوریلسکی قرارداد دارم. جام باشگاه‌های آسیا هم با اردوهای آماده سازی تیم ما همزمان شده و مطمئن بودم پاسخ باشگاه نوریل برای حضور قرضی در جام باشگاه‌ها منفی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.