دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۲

به گزارش خبرنگار مهر، سهراب انبارکی عصر یکشنبه در جمع کارکنان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب امسال…

به گزارش خبرنگار مهر، سهراب انبارکی عصر یکشنبه در جمع کارکنان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب امسال را به نام سال اقتصاد و فرهنگ با مدیریت جهادی و عزم ملی نامگذاری کرده‌اند که همه باید برای تحقق فرهنگ و اقتصاد مد نظر رهبری تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه حل مشکلات عرصه فرهنگ و اقتصاد تنها با تلاش دولت میسر نخواهد شد، افزود: در صورتی که مردم در همه عرصه‌ها وارد صحنه شوند، شاهد اجرای بسیار خوب کارها و پیشرفت مناسب امور خواهیم بود که در عرصه اقتصاد و فرهنگ نیز باید مشارکت مردم را داشته باشیم.

مدیر مرکز راهبردی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به همکاری 75 کشور جهان در دوران دفاع مقدس برای سرنگونی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: هر چند سپاه و ارتش نقش مهمی در دوران جنگ داشتند ولی حضور نیروی الهی و ولایی ملت ایران پوزه دشمنان را به خاک مالید.

تشکیل کارگروه‌های اقتصادی و فرهنگی توسط بسیج در شهرستان‌ها

وی به معضل اجتماعی طلاق اشاره کرد و بیان داشت: یکی از پدیده‌های نامیمون و نامبارک در استان بوشهر موضوع طلاق است که باید تلاش بسیار زیادی برای مقابله با این پدیده نامیمون صورت بگیرد و اسیب‌شناسی لازم انجام شود.

انبارکی با اشاره به تلاش‌های کارگروه اجتماعی مجمع بسیج برای رفع مشکلات اجتماعی کشور، خاطرنشان ساخت: طرح‌های مصوب از اهمیت بسیار زیادی برای اجرا برخوردار هستند و می‌توانند بسیاری از مشکلات را کاهش دهند.

وی از تشکیل کارگروه‌های اقتصادی و فرهنگی توسط بسیج در شهرستان‌های استان بوشهر خبر داد و بیان داشت: کارگروه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، تربیتی و بانوان بسیج در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.