پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۹

حسین ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر ، با بیان اینکه بخشی از رسالت پیامبر اکرم (ص) مطایق با قرآن “فذکر انما انت…

حسین ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر ، با بیان اینکه بخشی از رسالت پیامبر اکرم (ص) مطایق با قرآن “فذکر انما انت مذکر”بوده است، اظهارداشت: این آیه بیانگر این است که در کنار ایام الله های خوب ، حوادث بد را هم برای عبرت باید متذکر باشیم.

وی با تاکید براینکه فتنه 88 هرگز از حافظه تاریخی مردم ایران پاک نمی شود، گفت: همواره بایستی یادآور حادثه 88 بود تا ملت ما درس و بصیرت لازم را نه برای نسل خود بلکه به نسل بعد هم منتقل کنند؛ چراکه غفلت از حواث ممکن است موجب به هدر رفتن همه سرمایه ها و زحمات شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، با تاکیدبر اینکه اصحاب فتنه باید تاکنون مجازات می شدند، با اشاره به رافت نظام در برابر فتنه گران، گفت: اصحاب فتنه چند جرم نابخشودنی مرتکب شدند که جزای آنان محاکمه است .

وی افزود: فتنه گران جامعه متحد و منسجم را در آن ایام پاره کردند و کینه هایی را در دل ها به وجود آوردند .این گروه با اغفال کردن جوانان و با کشاندن اعتراضات به خیابانها موجب کشته شدن برخی از جوانان شدند و در کنار این جنایات نیز به مقدسات مردم توهین کردند.

حجت الاسلام ابراهیمی، گفت: همچنین این جماعت فتنه گر شرینی انتخابات و حماسه حضور مردم در انتخابات را به تلخی کشاندند و خیانت بعدی آنان این بود که دل دشمنان را خوشحال کردند.

وی در واکنش به مطالبه بخشی از اصلاح طلبان از دولت یازدهم در مورد پایان دادن به حصر موسوی و کروبی، گفت: دولت نباید اجازه دهد جماعتی در مراسم های رسمی یک باطل را به صورت مظلوم نمایی حق جلوه دهند؛ چراکه  این رفتار خود یک فتنه جدید است و دولت باید موضع کاملا شفاف و صریح نسبت به این مطالبه غیر قانونی بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هشتم، خاطرنشان کرد: دولت باید پاسخ قاطع و محکمی به این مطالبات غیر قانونی دهد و درصدد محدود کردن این مطالبات باشد نه اینکه به فتنه گران برای بیان خواسته هایشان میدان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.