چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۹:۱۱

به گزرش خبرنگار مهر، سیدحسن قاضی زاده هاشمی عصر چهارشنبه در دیدار با مردم و مسئولین در شهرستان ابهر با بیان اینکه دولت…

به گزرش خبرنگار مهر، سیدحسن قاضی زاده هاشمی عصر چهارشنبه در دیدار با مردم و مسئولین در شهرستان ابهر با بیان اینکه دولت در مدت زمان فعالیت کوتاه خود در مهار تورم موفق عمل کرده است، افزود: امروز دولت تلاش دارد با برنامه ریزی مداوم و تیم کارشناسی ثبات را در این بخش ایجاد کند.

وی به همکاری بین دولت، مجلس و قوه قضائیه تاکید کرد و ادامه داد: این هماهنگی های چند منظوره می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف نزدیک تر کرده و با پیشرفت های حاصل شده به ثبات لازم دست یابیم.

این مقام مسئول به کمبود پزشک در روستاهای دورافتاده اشاره کرد و گفت: تمهیدات ایجاد شده خانه های بهداشت بیش از گذشته تقویت و مکمل های غذایی مورد نیاز در اختیار کودکان و مادران باردار تعیین شده است.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در صدد کاهش مشکلات مردم است، خاطر نشان کرد: دولت به حوزه بهداشت و درمان توجه کرده و بیشترین اعتبارات را به این حوزه تخصیص داده است که نتایج حاصل از آن اجرای بسته‌های طرح تحول نظام سلامت بوده که باری از دوش مردم را برداشته است.

وی خاطر نشان کرد: در صورت تخصیص اعتبارات کامل بسته ها یا مراحل دیگر این طرح نیز در کشور اجرا خواهد شد که تحقق آن چشم انداز بهتری را در این بخش فراهم خواهد کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان 220 تخته شهرستان ابهر در سال 90 راکد مانده بود، افزود: با آغاز به کار دولت یازدهم و همکاری وزارت راه و شهرسازی، احداث بیمارستان از سر گرفته شده است.

قاضی زاده هاشمی خاطر نشان کرد: هم اکنون این بیمارستان 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اعتبارات لازم برای تاسیس این بیمارستان پیش بینی شده است.

وی یادآور شد: امسال بخشی از اعتبارات تخصیص یافته به این پروژه اختصاص داده می شود و بر این اساس در طی دو سال آینده این بیمارستان به بهره برداری کامل خواهد رسید.

این مقام مسئول افزود: تجهیزات این بیمارستان نیز به صورت تدریجی خریداری و در اختیار این بیمارستان قرار خواهد گرفت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به 5 مورد بیماری کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: نسبت به مهار این بیماری اقدام شده و هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.