سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۰

محمدرضا تابش در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، به تصمیم دولت برای حذف یارانه نقدی افراد پردرآمد اشاره کرد و گفت: دولت…

محمدرضا تابش در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، به تصمیم دولت برای حذف یارانه نقدی افراد پردرآمد اشاره کرد و گفت: دولت گفته می‌خواهد سیاست حذف یارانه دهک‌های بالای درآمدی را اجرا کند.  
 
وی افزود: معتقدم دولت نباید در حذف یارانه نقدی افراد پردرآمد تعلل کند.
 
نماینده اردکان ادامه داد: در حال حاضر دولت می‌تواند حداقل یارانه نقدی چندین میلیون نفر را به راحتی حذف کند، مجلس دست دولت را در این باره باز کرده است.  
 
وی ادامه داد: اگر پرداخت یارانه نقدی به همین روال ادامه داشته باشد، با کسری بودجه مواجه خواهیم شد. 

تابش خاطر نشان کرد: آنهایی که درآمد کلان دارند باید یارانه نقدیشان حذف شود، مثل هیئت مدیره‌ها، تاجران، پورشه‌سواران و…. .
 
وی تأکید کرد: اگر دولت این سیاست را قاطعانه ادامه بدهد مردم خوشحال خواهند شد و شاید یک عده اقلیت کوچک ناراضی شوند، حالا اگر از کسی که پورشه‌سوار است ماهی 50 تومان کسر شود چه اتفاقی می‌افتد؟  
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه  در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم دولت هرچه سریعتر نسبت به حذف یارانه نقدی افراد پردرآمد اقدام کند.
 
این درحالی است علی محمد احمدی دیگر عضو کمیسیون  برنامه، بودجه و محاسبات ظهر امروز در گفتگو  با باشگاه خبرنگاران از آغاز فرایند حذف یارانه نقدی افراد پردرآمد خبر داد. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.