جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۰

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقي نورزاد فرماندار بهشهر عصر در اين جلسه كه روز پنج شنبه در سالن اجتماعات رستوران هشت بهشت…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقي نورزاد فرماندار بهشهر عصر در اين جلسه كه روز پنج شنبه در سالن اجتماعات رستوران هشت بهشت عباس آباد بهشهر افزود: روابط عمومي ها نقش تعيين كننده در ادارات و تحولات مختلف آن دارند كه بايد فعال و پويا وارد شوند.

وي با تبیین نقش روابط عمومی ها در تحقق شعار سال به ویژه در حوزه فرهنگی اظهار داشت:  با توجه به دغدغه هاي رهبري در حوزه اقتصاد و فرهنگ همه ما و به خصوص روابط عمومي ها بايد در اين راستا با تلاش بيشتري وارد شوند.

نورزاد ادامه داد: تكريم ارباب رجوع از مسائل مهمي است كه بايد در اولويت باشد چرا كه خط مقدم ما مطالبات مردمي است و بي احترامي به مردم از هيچ دستگاه و كارمندي پذيرفته نيست.

وي گفت: اكنون كشور با تهديدات و مشكلات فراواني دست و پنجه نرم مي كند و لذا با توجه به تمام مشكلاتي كه وجود دارد بايد مقاومت كنيم و نهايت احترام و توجه به ارباب رجوع از وظايف مهم ما است.

نورزاد، مديريت، ايمان و اخلاص، اتحاد و وحدت، نظم و پرهيز از دروغ را از شاخصه هاي مهم روابط عمومي ها عنوان كرد كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

فرماندار بهشهر همچنين با اظهار گلايه مندي از برخي از مديران يادآور شد: علي رغم فعاليت چند ساله شركتهاي مختلف در حاشيه خزر و اينكه بارها قرار گرفتن آنان در حوزه تقسيمات جغرافيايي اعلام شده اما برخي مديران همچنان خود را به شهرهاي همجوار نسبت مي دهند.

نورزاد افزود: بنددراميرآباد بهشهر، كارخانه صدرا، نفت خزر و پايانه در حوزه تقسيمات جغرافيايي بهشهر قرار دارد و مديران دستگاههاي مختلف بايد در اين زمينه اطلاع كافي داشته و روابط عمومي ها اطلاع رساني كنند.

شهردار بهشهر نيز در اين جلسه  در سخناني گفت: در طول سال بايد كار تيمي توسط روابط عمومي ها  در جهت ارتقاء و توسعه شهر انجام شود كه ما هم از ايده ها و نظرات استفاده مي كنيم.

حميدآزموده افزود: شهرداري در جهت ارتقاء فرهنگ شهروندي و اهداف شهر نيازمند همراهي روابط عمومي ها و نقش سازنده آنان است.

وي ادامه داد: از نقدهاي منصفانه، صحيح و صادقانه براي پيشبرد امور شهري استقبال مي كنيم تا در جهت رشد و بالندگي همه جانبه گام برداريم.

همچنین در این مراسم فاطمه ذبيح پور مسئول روابط عمومي شهرداري بهشهر، فاطمه محمد جاني روابط عمومي هلال احمر بهشهر، جواد عموزاد روابط عمومي بهزيستي، سيد مهدي مير كريمي روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان، علي اكبر حسن پور روابط عمومي كميته امداد و حسين بهزادنيا روابط عمومي اداره كار، تعاون و رفاه اجتماعي بعنوان روابط عمومی های برتر دستگاههای اجرایی شهرستان بهشهر مورد تقدیر قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.