سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۶

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر هماهنگی ترو یج سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در این آیین هدف از برگزاری این برنامه را انتقال…

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر هماهنگی ترو یج سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در این آیین هدف از برگزاری این برنامه را انتقال یافته های جدید تحقیقاتی سیب زمینی به تولید کنندگان و بهره برداران و افزایش اطلاعات ودانش فنی آنان عنوان کرد.

علیرضا خواجوی افزود: در این برنامه برضرورت بکارگیری دانش ومهارت کسب شده توسط فراگیران در عرصه های تولید در تمامی مراحل کاشت ، داشت وبرداشت تاکید شد و برای همگام شدن با آخرین استانداردهای روز دنیا که مبنای آن علم و فن می باشد رعایت اصول ، بیش از پیش ضرورت دارد.

وی بیان کرد: برنامه های آموزشی و ترویجی روز مزرعه سیب زمینی توسط محققین و مروجین استان با جدیت دنبال می شود.

او اظهار کرد: 95 نفر ازکارشناسان وکشاورزان خبره وپیشروی شهرستان های اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین در این برنامه شرکت کردند.

وی گفت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده ، تعداد 13 برنامه تحت عنوان برنامه های روز مزرعه ، در ماه های تیر و مرداد سال جاری ، با همکاری مدیریت هماهنگی ترویج سازمان و مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان ، درمحل مرکز تحقیقات استان و ایستگاه های تابعه و با عناوین و موضوعات تعیین شده در زمینه های مختلف کشاورزی برگزار خواهد شد.

1234/530

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *