سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۴

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران همدان؛ رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان درباره کاربردی بودن این دانشگاه گفت: رویکرد دانشگاه علمی کاربردی، باید…

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران همدان؛ رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان درباره کاربردی بودن این دانشگاه گفت: رویکرد دانشگاه علمی کاربردی، باید به گونه ای باشد که فارغ التحصیلان، مثل دیگر دانشگاه ها نباشند و برگزاری این کارگاه ها در کسب مهارت   تاثیر گزار است.

نظری افزود: این کارگاه در زمینه های مختلف شامل سبک زندگی اسلامی , نظام آموزش مهارتی و نظری ، کیفیت آموزش تدریس ، روش ها و فنون تدریس ، مهارت های سنجش و ارزیابی ، مهارت های امنیتی ، مهارت های سیاسی ، رفتار و روابط انسانی ، فن برقراری ارتباط و اصول تعلیم و تربیت اسلامی  است .
وی با اشاره به اینکه دومین دوره آموزشی مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان  از امروز تا 22 خرداد برگزار می شود تصریح کرد : در این دوره  168مدرس زیر نظر استادانی از تهران و همدان  آموزش می بینند.
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با اشاره به استقبال چشمگیر داوطلبان از این دانشگاه تاکید کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان این ظرفیت را دارد که بتواند دانشجویان بیشتری را جذب و مرکز آموزشی جدیدی را در محیط صنعت و تولید راه اندازی کند.
دکتر نظری با اشاره به  این که این دانشگاه در زمینه های فرهنگی توانسته رتبه های بالایی را کسب کند افزود: امسال دانشجویان این دانشگاه در جشنواره قرآنی 5 مقام ، جشنواره صحیفه سجادیه 3 مقام ، جشنواره حجاب و عفاف 3 مقام و در جشنواره ورزشی توانست 5 مقام برتر را کسب کند.
وی از  اضافه شدن  30 رشته جدید به رشته های این دانشگاه خبر داد و افزود : رشته ی مدیریت مراکز بهزیستی ، کاردانی مراقبت سالن ، پرورش زنبور عسل و رشته های مرتبط با برق آسانسور و خودرو از جمله این رشته ها است.
12 هزار دانشجودر 23 مرکز و در 3 مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تحصیل می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.