دومین شکست نماینده فوتبال گلستان در لیگ دسته یک رقم خورد / کشتی گلستان نفرات برتر خود را شناخت

به گزارش مهر، اصغر محمودی شامگاه جمعه در گفتگو با رسانه های استان، با اعلام این خبر افزود: در هفته دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال و در گروه ب، اتکا گلستان که به عنوان تنها نماینده فوتبال استان در این رقابت ها حاضر است، در برابر “پارسه تهران” با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد.

در این بازی پرگل، ابتدا بازیکنان تیم پارسه 3 بار متوالی دروازه اتکا را گشودند؛ “میلاد پورصف شکن”، “سید پیمان میری” و “محسن میرابی” به ترتیب در دقایق 7، 10 و 25 موفق به گلزنی شدند اما 2 دقیقه پس از به ثمر رسیدن گل سوم، “حمید نشاط جو” دروازه بان پارسه با ارتکاب خطای پنالتی با کارت قرمز داور از زمین بازی اخراج شد.

محمد جواد رحیمی با گل کردن ضربه پنالتی نخستین گل اتکا را به ثمر رساند. در ادامه نیمه نخست “کمال الدین نیکخوی سید” 2 بار پیاپی در دقایق 37 و 45 دروازه تیم میزبان را گشود تا بازی در نیمه اول با تساوی 3 بر 3 به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم، باز هم تیم پارسه بود که به گل دست یافت. پور صف شکن زننده دومین گل خود و چهارمین گل تیمش بود و تیم میزبان را بار دیگر از میهمان پیش انداخت. این نتیجه اما تغییر نکرد و در پایان نماینده تهران به نخستین پیروزی خود در این مسابقات رسید.

سرپرست تیم اتکا گلستان خاطرنشان کرد: اتکا در بازی نخست خود در آبادان برابر صنعت نفت این شهر با نتیجه یک بر صفر شکست خورده بود و بدون امتیاز باقی ماند.

به گفته محمودی، تیم اتکا بدون امتیاز در مکان یازدهم گروه 12 تیمی قرار گرفت. بازی بعدی اتکا دوشنبه 28 مهر ماه برابر فولاد یزد در گرگان خواهد بود.

کشتی گلستان نفرات برتر خود را شناخت

نایب رییس هیات کشتی گلستان از معرفی شدن نفرات برتر کشتی آزاد و فرنگی استان گلستان خبر داد. “محمدحسین ملاح” گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم استان گلستان با حضور 143 کشتی گیر در قالب 22 تیم از سراسر استان روز جمعه در سالن امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد.

نایب رییس هیات کشتی گلستان خاطرنشان کرد: در پایان مسابقات کشتی آزاد تیم “بندرگز” با 70 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیم های “گرگان” با 63 و “نوکنده” با 59 امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

ملاح افزود: در کشتی فرنگی نیز تیم “گرگان” با 64 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و تیم های “علی آباد کتول” با 48 و “نوکنده” با 31 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گفته وی قرار است نفرات برتر اوزان مختلف به مسابقات قهرمانی کشور که ماه آینده در تهران برگزار خواهد شد اعزام شوند.

ملاح افزود: در پایان مسابقات نفرات برتر اوزان هشتگانه در بخش های آزاد و فرنگی به شرح زیر معرفی و اعلام شدند:

کشتی آزاد:

وزن 57 کیلوگرم: مقام اول – مظاهر شربتی (نوکنده) ، مقام دوم – دانیال حجتی (آزاد)، مقام سوم مشترک – یاسر حیدرقلی نژاد (بندرگز) و احسان سنچولی (گنبدکاووس). در این وزن 11 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 61 کیلوگرم: مقام اول – مصطفی شجاعی (گنبد کاووس)، مقام دوم – ابوالفضل تیموری (بندرگز)، مقام سوم مشترک – مرتضی خورشیدی (گرگان) و امید خدر (نوکنده). در این وزن 9 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 65 کیلوگرم: مقام اول – علی اصغر طهماسبی (بندرگز)، مقام دوم – هادی شربتی (نوکنده)، مقام سوم مشترک – علیرضا ملاح (گرگان ب) و مهدی شربتی (آزاد). در این وزن 8 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 70 کیلوگرم: مقام اول – اصغر جبلی (نوکنده)، مقام دوم – عابدین مرزبان (گرگان)، مقام سوم مشترک – علیرضا حسینی (بندرگز) و مهدی سالیکندی (آزاد). در این وزن 9 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 74 کیلوگرم: مقام اول – سیدکاظم سیدالنگی (گرگان)، مقام دوم – علی قاسمی (آزاد)، مقام سوم مشترک – سید متین حسینی (گرگان ب) و محمد حسنی (بندرگز). در این وزن 7 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 86 کیلوگرم: مقام اول – حسین رایجی لمسکی (گرگان)، مقام دوم – مجید درزی (کردکوی)، مقام سوم مشترک – مجتبی علوی (بندرگز) و سید معین حسینی (گرگان ب). در این وزن 16 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 97 کیلوگرم: مقام اول – حسین رایجی (گرگان)، مقام دوم – سعید میرزاپور (بندرگز)، مقام سوم مشترک – یوسف لامعی (گنبد کاووس) و فریبرز سید اسراری (کردکوی). در این وزن 6 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 125 کیلوگرم: مقام اول – سید احمد رسولی (بندرگز)، مقام دوم – سید میثم حسینی (گرگان)، مقام سوم مشترک – امیر کرمی (گنبدکاووس) و نبی کاویان (نوکنده). در این وزن 7 کشتی گیر حضور داشتند.

کشتی فرنگی:

وزن 59 کیلوگرم: مقام اول – مهدی محمدی (علی آباد کتول)، مقام دوم – علی بیانی (خان ببین)، مقام سوم مشترک – علیرضا زوار (گرگان) و علیرضا میرعرب رضی (رامیان). در این وزن 12 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 66 کیلوگرم: مقام اول – رضا نجار (آزاد)، مقام دوم – صادق رنجبر (علی آباد کتول)، مقام سوم مشترک – رضا شیردل (آزاد) و امیرحسین رمضانی (آزاد). در این وزن 8 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 71 کیلوگرم: مقام اول – جواد لعل صادقی (گرگان)، مقام دوم – علی اصغر حسنی (آزاد)، مقام سوم مشترک – مصطفی عسگری (نوکنده) و حسن گل گرمستانی (آزاد). در این وزن 12 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 75 کیلوگرم: مقام اول – رضا جهانگیری اوغلی (گرگان)، مقام دوم – مهدی سانبلی (آزاد)، مقام سوم – عقیل اصلانی (علی آباد کتول). در این وزن 5 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 80 کیلوگرم: مقام اول – سید قاسم حسینی (آزاد)، مقام دوم – علی مهران (بهاران)، مقام سوم – داود سوخته سرایی (علی آباد کتول). در این وزن 5 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 85 کیلوگرم: مقام اول – مهراب رضازاده (گرگان)، مقام دوم – اویس کوچکی (کردکوی)، مقام سوم مشترک – اسماعیل رزمانیان (بندرترکمن) و محمدحسین کتولی (علی آباد کتول). در این وزن 6 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 98 کیلوگرم: مقام اول – فردین علیزاده (بندرترکمن)، مقام دوم – محمدصالح رجبلو (رامیان)، مقام سوم مشترک – محمدحسن اسدی (گرگان) و امیر ملاح (نوکنده). در این وزن 7 کشتی گیر حضور داشتند.

وزن 130 کیلوگرم: مقام اول – آرش عرب (گرگان)، مقام دوم – امین خاری (آزاد) و عبدالرضا بای (بندرگز) و پیام رضا حسینی (بندرترکمن). در این وزن 8 کشتی گیر حضور داشتند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*