دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۱۵

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، حدود یکصد شرکت شامل 80 شرکت داخلی و 20 شرکت خارجی آخرین دستاوردهای خود را در بخش حمل…

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، حدود یکصد شرکت شامل 80 شرکت داخلی و 20 شرکت خارجی آخرین دستاوردهای خود را در بخش حمل و نقل ریلی درون شهری، برون شهری، واگن های نیرو محرکه، واگن مولد، واگن مانوری، لوکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی و انواع واگن های باری را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش در حوزه حمل و نقل ریلی، خدمات تعمیراتی، نگهداری و خدمات بیمه ای از دیگر فعالان بخش حمل و نقل ریلی هستند که در این نمایشگاه حضور یافته اند.

علاوه بر شرکت های داخلی، چند شرکت از کشورهای آلمان، ترکیه، چین، اتریش، اسپانیا، مالزی، هند، هنگ کنگ و ایتالیا محصولات خود را در بخش حمل و نقل ریلی در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار داده اند.

دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ایران که روز جاری و با مشارکت و حمایت وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهر سازی، راه آهن جمهوری اسلامی ایران، انجمن صنایع ریلی، انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل ریلی، اتحادیه قطارهای شهری (مترو) و دانشکده مهندس راه آهن آغاز بکار کرده، تا یکم خردادماه دایر است.

افزایش تولید در بخش حمل ونقل ریلی، توسعه صادرات، ارایه توانمندی های شرکت های ایرانی، ارایه راهکارهای مقابله با تحریم ها، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنعت ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان برخی دیگر از اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است.

اقتصام(3)1108**1558

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *