دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۴

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه از 22 تا 26 اردیبهشت…

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه از 22 تا 26 اردیبهشت ماه سالجاری با حضور بیش از 65 مشارکت کننده به مدت پنج روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در فضایی به مساحت سه هزار و 600 مترمربع برپا شده است.

ˈعلی وحدتیˈ اظهار کرد: در این نمایشگاه تولید کنندگانی از استانهای اصفهان، قزوین، یزد، تهران، آذربایجان شرقی و غربی، گلستان، خراسان، مازندران، گیلان، زنجان، همدان و فارس آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

وی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را برقراری ارتباط مستقیم بین تولید و مصرف کننده و آشنایی مردم با آخرین تولیدات، فضاهای مناسب رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین افرود: واحدهای تولید و عرضه کننده لوازم لوکس منزل، تابلو فرش، فرش ماشینی، تجهیزات آشپزخانه از جمله هود و سینک، سرویس خواب، کفپوش و کاغذ دیواری، محصولات خود را در دومین نمایشگاه ملزومات جهیزیه عروس، فرش ماشینی، موکت و کفپوش به نمایش علاقه مندان می گذارند.

وی ادامه داد: دومین نمایشگاه ملزومات جهیزیه عروس، فرش ماشینی، موکت و کفپوش در مدت برگزاری از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین برای بازدید علاقه مندان دایر شده است.

اولین نمایشگاه ملزومات جهیزیه عروس، فرش ماشینی، موکت و کفپوش ششم تا دهم خرداد ماه سال 92 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برپا شده بود.

7389/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.