سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۹ - ۰۳:۱۷
دوچرخه برقی جیپ

دوچرخه برقی جدید جیپ مجهز به یک موتور برقی با حداکثر توان 1500 وات به طور رسمی توسط شرکت جیپ و شریک سازنده…

دوچرخه برقی جدید جیپ مجهز به یک موتور برقی با حداکثر توان 1500 وات به طور رسمی توسط شرکت جیپ و شریک سازنده آن در بخش دوچرخه‌های برقی رونمایی شد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

این دوچرخه برقی به مدد موتور برقی و سیستم فنربندی کامل خود توانایی‌های حرکتی بسیار خوبی در مسیرهای خارج از جاده‌ای از خود نشان داده است. در سال‌های گذشته خودروسازان بزرگ از علاقه خود بر تولید دوچرخه‌های برقی لوکس پرده برداشته‌اند و میزان فروش این دست از دوچرخه‌ها نیز رشد محسوسی یافته است.

جیپ حتی قصد دارد در آینده‌ای نزدیک از مدل تمام برقی رنگلر به عنوان یک شاسی بلند خارج جاده‌ای پرده‌برداری کند.

موتور برقی مرکزی کار شده در این دوچرخه در حالت کارکرد عادی 750 وات نیرو تولید می‌کند و در حالت حداکثر کارکرد توان به 1500 وات نیز می‌رسد. جیپ این دوچرخه برقی را با مشارکت شریک خود یعنی Quietkat تولید کرده است.

دوچرخه برقی جیپ

دوچرخه برقی جیپ

این دوچرخه برقی گران قیمت برچسب قیمتی برابر با 5899 دلار دارد که بسیار گران قیمت‌تر از مدل‌های محبوب بازار همچون RadRover با برچسب قیمت 1499 دلار و Lectric XP با برچسب قیمت 899 دلار است.

با حداکثر گشتاور 160 نیوتن متری، این دوچرخه به راحتی هرچه تمام‌ تر از پس مسیرهای پرشیب بر می‌ آید که همین موضوع بازار هدف دوچرخه‌ سواران حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای را مشخص می‌کند. این دوچرخه در کشور چین بر روی خط تولید قرار خواهد گرفت. جیپ از سیستم فنربندی رده بالای RockShox به همراه ترمزهای دیسکی هیدرولیکی مجهز به 4 پیسوتن و دنده 10 سرعته در این محصول استفاده کرده است.

جیپ تنها شرکت آمریکایی نیست که قصد تولید دوچرخه‌ های برقی پر قدرت را دارد و هارلی دیویدسون نیز در ادامه تولید دوچرخه‌های برقی خود قصد دارد تا دوچرخه و اسکوترهای برقی متعددی را به تولید برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.