پنجشنبه، ۲۹ اسفند ۹۸ - ۰۷:۲۳
دوچرخه بی ام و BMW Bike

دوچرخه بی ام و BMW Bike و شرکت ایتالیایی 3T در حالی به تازگی معرفی شده که این دوچرخه جدید دارای قیمت بالایی…

دوچرخه بی ام و BMW Bike و شرکت ایتالیایی 3T در حالی به تازگی معرفی شده که این دوچرخه جدید دارای قیمت بالایی نیز است. در ادامه برای مشاهده تصاویر با ما همراه شوید.

شرکت ایتالیایی 3T با همکاری بی‌ ام‌ و  یک دوچرخه‌ سفارشی با فریم فیبرکربنی معرفی کرده است که ۵٬۵۰۰ دلار قیمت دارد. بی‌ ام‌ و و شرکت ایتالیایی دوچرخه‌ سازی 3T محصولی مشترک و گران‌ قیمت معرفی کردند. دوچرخه‌ سفارشی بی‌ ام‌ و بر پایه‌ مدل 3T Exploro ساخته می‌ شود و در دو ترکیب رنگ با قطعات گران‌ قیمت عرضه خواهد شد.

دوچرخه‌ سفارشی بی‌ ام‌ و 3T می‌ تواند در جاده‌ های آسفالت و خاکی استفاده شود. فریم این دوچرخه کاملا از فیبرکربن است؛ علاوه بر این، سبک‌ ترین طبق قامه فیبرکربنی جهان، زین سفارشی و تمام چرم ساخت Brooks و دسته‌ های چرمی هم‌ رنگ با زین هم در این دوچرخه نصب شده است.

طبق قامه آیرودینامیک این دوچرخه‌ لوکس به‌ صورت اختصاصی در کارخانه‌ 3T تولید می‌ شود. انتخاب بی‌ ام‌ و 3T برای رینگ و لاسیتک، از محصولات تولیدی برندهای Fulcrum و Schwalbe هستند. مجموعه دنده‌ دوچرخه‌ 3T بی‌ ام‌ و از سری GRX ساخت شرکت ژاپنی شیمانو است.

این دوچرخه‌ خاص در دو مدل با ترکیب رنگ خاکستری/ خاکستری و خاکستری/ آبی ازطریق نمایندگی‌ های رسمی بی‌ ام‌ و و 3T فروخته می‌ شود. قیمت پایه برای تمام چهار نسخه دوچرخه با اندازه‌ های S، M، L و XL معادل ۵٬۴۹۹ دلار است.

باهم در میهن پست تصاویری از دوچرخه بی ام و و شرکت ایتالیایی 3T را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: bmwblog[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *