چهارشنبه، ۰۹ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۰

رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان گفت: بحث ارتقای ساختار سازمانی” واحد” به سازمان “جهاد دانشگاهی” بحثی جدی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان…

رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان گفت: بحث ارتقای ساختار سازمانی” واحد” به سازمان “جهاد دانشگاهی” بحثی جدی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه اصفهان، مرتضی تیموری، پس از بازدید رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، در نشست مشترک اظهارکرد: دو جهاد واحد اصفهان و صنعتی رقیب یکدیگر نیستند، بلکه یار و یاور یکدیگر هستند و یکی از نکات مهم پیش روی هر دو واحد تشکیل سازمان جهاددانشگاهی استان اصفهان است که باید با دقت بیشتر به آن بپردازیم.

وی ادامه داد: از سه ماه قبل پیگیر ارتقای واحد صنعتی اصفهان به سازمان جهاد دانشگاهی بوده‌ایم، اما به دلایلی تا کنون با این امر موافقت نشده است.

تیموری با بیان اینکه بحث ارتقا به سازمان برای ما جدی است، تصریح کرد: یکی دیگر از بحث‌های مهم حیطه بندی فعالیت‌ها است؛ وقتی هم زمان دو نماینده از دو مرکز جهاد به یک سازمان مراجعه می‌کنند چندان خوشایند نیست چرا که نباید دو واحد مستقل از هم بدون حیطه بندی و اطلاع برای کاری به سازمانی مراجعه کنند.

وی افزود: باید با در نظر گرفتن پارامترهایی مانند موقعیت جغرافیایی سازمان‌ها، وظایف و توانمندی‌های اختصاصی هر واحد، کارها را تقسیم کنیم تا تداخلی بین فعالیت دو جهاد ایجاد نشود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.