دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۰۶

در یک حادثه که ساعت 2:32 دقیقه بامداد رخ داد ،یک دستگاه خودرو زانتیا در شهر نیشابور با درخت و تیر چراغ برق…

در یک حادثه که ساعت 2:32 دقیقه بامداد رخ داد ،یک دستگاه خودرو زانتیا در شهر نیشابور با درخت و تیر چراغ برق تصادف می کند که حادثه توسط یک خودروی عبوری به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش می شود.

به گزارش روز دوشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان ، فوری نیروهای امدادی و کارشناسان تصادفات پلیس به محل اعزام و در بررسی ها مشخص شد سه جوان سوار بر زانتیا با سرعت بالا با درخت و تیر برق کنار خیابان برخورد می کند.

شدت این حادثه به حدی بوده که راننده 23 ساله و یکی دیگر از سرنشینان که جوانی 22 ساله بوده در دم فوت کرده و سرنشین 20 ساله دیگر نیز به شدت مجروح و با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

این مطلب حاکی است ، بر اساس اعلام کارشناسان راهنمایی و رانندگی علت تامه سانحه بی احتیاطی راننده خودرو و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

همچنین در حادثه دیگری در برخورد موتورسیکلت با گله گوسفندان در محور روستایی وکیل آباد – سمیع آباد شهرستان تربت جام راکب این موتورسیکلت جان خود را از دست داد.

بر پایه این گزارش ،در بررسی انجام شده ، راکب 25 ساله این موتورسیکلت با شدت به گله گوسفندانی که در حال عبور از عرض جاده بوده ، برخورد می کند و طی این حادثه هشت راس گوسفند تلف و راکب که به شدت مجروح شده به بیمارستان منتقل و به دلیل شدت جراحات وارده به سر و صورت در بیمارستان فوت می کند.

کارشناسان پلیس علت این حادثه را عدم توجه به جلو و سرعت غیر مجاز راننده موتورسیکلت اعلام کرده اند.

2713/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *