چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۹:۲۲

به گزارش خبرنگار مهر، عباس عبداللهی بخشدار آسارا بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه افتتاح و بهره برداری از این فرستنده ها اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، عباس عبداللهی بخشدار آسارا بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه افتتاح و بهره برداری از این فرستنده ها اظهار داشت: دسترسی مردم روستاهای نسا و آسارا به شبکه های دیجیتالی رادیو و تلویزیون با همکاری مسئولان صدا و سیما و مدیرکل فرستنده های تلوزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در بخش امکانپذیر شد.

وی گفت: طرح پوشش شبکه دیجیتال در سایر روستاها نیز در دست اقدام بوده که امیدواریم با همکاری صدا و سیمای مرکز البرز این امر در کوتاهترین زمان ممکن به مرحله اجرا درآید.

عبداللهی یادآور شد: با افتتاح فرستنده های دیجیتال، مردم این مناطق می توانند 20 شبکه دیجیتال تلویزیونی و 21 شبکه دیجیتال رادیویی را دریافت کنند.

وی افزود: با افتتاح این فرستنده ها، شهر آسارا و روستاهای نساء، ملک فالیز، گچسر، امام چشمه و وِله با جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر قادر به دریافت شبکه های ملی و استانی شدند.

به گفته مدیرکل صدا و سیمای البرز با بهره برداری از این فرستنده ها هم اکنون 97 درصد مردم استان از فرستنده های دیجیتال رادیو و تلویزیون بهره مند شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.