دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۰

سردار «حیدر عباس زاده» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: اوایل بامداد روز گذشته(یکشنبه) پلیس از وقوع یک فقره حادثه فوت…

سردار «حیدر عباس زاده» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: اوایل بامداد روز گذشته(یکشنبه) پلیس از وقوع یک فقره حادثه فوت بر اثر ضربات چاقو در شهر بوشهر مطلع شد.

وی ادامه داد: در بررسی ها مشخص شد، مقتول بر اثر ضربات چاقو جان سپرده و تحقیقات فنی پلیس برای کشف قتل آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس در تحقیقات خود به برادر 32 ساله مقتول مشکوک و او را تحت نظر قرار داد و پس از جمع آوری مدارک و مستندات لازم، متهم احضار و تحت بازجویی قرار گرفت.

سردار عباس زاده افزود: در بازجویی های فنی پلیس، این متهم، به قتل برادرش با ضربات چاقو اعتراف و علت آن را اعتیاد مقتول بیان کرد.

به گفته وی، همچنین پلیس موفق شد متهم به قتل زن 22 ساله ای را در شهر دیر بوشهر دستگیر کند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: جسد این مقتول در حالیکه از ناحیه زیر گلو و زیر چشم به وسیله چاقو بریده و سپس به قتل رسیده بود، در محل دفن زباله های شهرداری در جاده کمربندی شهر دیر کشف شد.

وی گفت: پس از بررسی صحنه قتل و جمع آوری مدارک لازم، پلیس به همسر 30 ساله مقتول که تبعه یکی از کشورهای همسایه است، بدگمان شد و وی را احضار و تحت بازجویی قرار داد.

عباس زاده افزود: این متهم ضمن اعتراف به قتل همسر خود به کمک برادرش، علت آن را مسایل خانوادگی عنوان کرد.

وی ادامه داد: برادر قاتل نیز به اتهام همدستی در قتل دستگیر شده و هر دو متهم پس از تحقیقات لازم تحویل مرجع قضایی و از این طریق روانه زندان شدند. ک/2

628/539 /679 ** 1071

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *