دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۵:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر، طی آیینی پل ورودی روستای خوزنکلا در بخش آسارای در محور کرج – چالوس با حضور آرش بهادری مدیرکل…

به گزارش خبرنگار مهر، طی آیینی پل ورودی روستای خوزنکلا در بخش آسارای در محور کرج – چالوس با حضور آرش بهادری مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری البرز، بخشدار، جمعی از معتمدین روستا و خانواده شهدا به بهره برداری رسید.

به گفته بهادری این پل در مدت زمان یک ماه با نظارت بخش فنی دفتر امور روستایی و شوراها و همت دهیار مربوطه احداث شده است و مصداق مدیریت جهادی در روستاهای استان بشمار می رود.

وی رشد و توسعه و بالندگی با سرعت هرچه تمام تر در روستاهای استان را مورد توجه قرار داد و گفت که این روند در روستاهای البرز دنبال می‌شود.

در این مراسم همچنین خانه ورزش روستا که به همت خیرین در مکان حمام قدیمی بازسازی و به وسایل ورزشی تجهیز شده بود توسط خواهر شهید امیر پروین افتتاح شد.

عباس عبداللهی بخشدار آسارا ضمن اشاره به پروژه هاي افتتاح شده با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: احداث پل خوزنکلا و خانه ورزشی این روستا، گام های موثری در تامین امنیت، سلامتی و رفاه اهالی روستا می باشد  که باعث رضایت مردم و سربلندی خدمتگزاران دولت تدبیر و امید است.

براساس این گزارش خانه بهداشت این روستا نیز در دست احداث قرار دارد و بهادری اظهار امیدواری کرد این مجموعه تا دهه مبارک فجر به بهره برداری برسد.

عيادت از خانواده جانباز هادی عکسی و بازدید از مدرسه شهید گریلی در این روستا، از ديگر برنامه های این بازديد بود.

بخش آسارا از توابع شهرستان کرج در محور توریستی کرج – چالوس واقع و دارای 56 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.