شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۹

به گزارش خبرگزاری مهر، رونمایی از دو کتاب “توحیدگرایی و صلح” و “فریادهای خاموش(روزنگاشت تنهایی)”دکتر عماد افروغ دوشنبه 5 خردادماه ساعت 17 در…

به گزارش خبرگزاری مهر، رونمایی از دو کتاب “توحیدگرایی و صلح” و “فریادهای خاموش(روزنگاشت تنهایی)”دکتر عماد افروغ دوشنبه 5 خردادماه ساعت 17 در فرهنگسرای شفق برگزار می شود.

کتاب توحیدگرایی و صلح در 4 فصل توسط دکتر عماد افروغ نگاشته شده است، در فصل اول به دین و جهانی شدن، فصل دوم صلح در گفتمان ادیان شرقی، فصل سوم توحید و حق انسان، فصل چهارم پیش فرضها و رویکردهای نظری عدالت اجتماعی پرداخته شده است، این کتاب توسط انتشارات نشر علم 1392 منتشر شده است.

دیگر کتاب وی با عنوان فریادهای خاموش(روزنگاشت تنهایی) به خاطرات او می پردازد. این کتاب توسط انتشارات سوره مهر در سال 1393 منتشر شده است.

گفتنی است دکتر حمید پارسانیا، دکتر خان محمدی، دکتر محسن الویری و روبرت بیگلریان نماینده مردم ارامنه در مجلس شورای اسلامی در این نشست حضور خواهند داشت.

علاقه مندان به شرکت در این برنامه می توانند به نشانی خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، خیابان 21 ، بوستان شفق، فرهنگسرای شفق مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.