یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۸

ديدار تيم‌هاي فوتبال هلند و کاستاريکا از مرحله يک‌چهارم نهايي جام‌جهاني 2014 برزيل ساعت 30 دقيقه بامداد يک‌شنبه به وقت ايران در ورزشگاه…

ديدار تيم‌هاي فوتبال هلند و کاستاريکا از مرحله يک‌چهارم نهايي جام‌جهاني 2014 برزيل ساعت 30 دقيقه بامداد يک‌شنبه به وقت ايران در ورزشگاه فونته‌نووا شهر سالوادور برگزار شد که اين بازي در 90 دقيقه معمول با تساوي بدون گل خاتمه يافت و به وقت‌هاي اضافه کشيده شد.

در نيمه اول وقت‌هاي اضافه باز هم هلند حملات خود را ادامه داد اما در گشودن دروازه ناواس همچنان ناکام بود.

بر خلاف هلندي‌ها که تلاش زيادي براي گلزني داشتند، کاستاريکايي‌ها علاقمند بودند تا بازي را به ضربات پنالتي بکشانند تا در نهايت بتوانند شگفتي را تکميل کنند و به نيمه نهايي صعود کنند.

در نهايت نيمه اول وقت‌هاي اضافه هم با تساوي بدون گل به پايان رسيد. در نيمه دوم هم کاستاريکا موقعيتي استثنايي را در دقيقه 117 براي باز کردن دروازه هلندداشت که دروازه‌بان لاله‌ها در معدود عکس العمل خود به خوبي دروازه هلند را از فروريختن نجات داد. در دقيقه پاياني وقت اضافه هم اسنايدر بار ديگر توپ را به تير دروازه کوبيد تا هلندي‌ها در زدن توپ به تير دروازه هت‌تريک کرده باشند.

قبل از پايان بازي هم لوئيس فان خال در اقدامي عجيب و ريسکي دروازه‌بان اصلي خود را تعويض کرد و دروازه‌بان ذخيره را به ميدان فرستاد.

در نهايت بازي در 120 دقيقه تلاش دو تيم به ضربات پنالتي کشيده شد تا حريف آرژانتين را ضربات مرگبار پنالتي مشخص کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.