پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۹

به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان، محمودگودرزي در ديدار با محمدرضا نعمت‌زاده در خصوص شفاف کردن و مستندسازي هزينه‌هاي…

به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان، محمودگودرزي در ديدار با محمدرضا نعمت‌زاده در خصوص شفاف کردن و مستندسازي هزينه‌هاي تيم‌هاي زير نظر اين وزارتخانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گودرزي در اين نشست با تأکيد بر حفظ و توسعه تيم هاي صنعتي، حمايت از باشگاه هاي فوتبال و ديگر رشته‌هايي که زير نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت و فعال هستند را خواستار شد.

در ادامه اين جلسه نعمت‌زاده همچنين پرداختن به ورزش حرفه‌اي سالم را مورد توجه قرار داد و تصريح کرد: موارد قانوني را به باشگاه‌هاي حوزه اين وزارتخانه اعلام کنيد تا ما هم پيگير اجراي مصوبات قانوني باشيم.

در اين نشست نصرالله سجادي و امير رضا خادم معاونان وزارت ورزش و جوانان، کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال و مهدي تاج رئيس سازمان ليگ هم حضور داشتند.

شفاف و مستند‌سازي هزينه‌ها در تيم‌هاي حرفه‌اي و همين طور رعايت چارچوب قانون مصوب در سازمان ليگ فوتبال از جمله موارد مطرح شده در اين جلسه بود که به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.