دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۰۴

نايجل دي‌يونگ، هافبک تيم ملي هلند به احتمال فراوان در بازي بعدي لاله‌ها در جام جهاني 2014 که در مرحله يک چهارم نهايي…

نايجل دي‌يونگ، هافبک تيم ملي هلند به احتمال فراوان در بازي بعدي لاله‌ها در جام جهاني 2014 که در مرحله يک چهارم نهايي اين تورنمنت برابر کاستاريکا خواهد بود، جايي در ميدان نخواهد داشت.

هافبک تيم ميلان ايتاليا در پيروزي 2 بر يک شب گذشته (يکشنبه) تيمش برابر مکزيک تنها 9 دقيقه پس از شروع مسابقه زمين بازي را به دليل درد از ناحيه ران ترک کرد.

به نقل از تسنيم، لوئيز فن‌خال،‌ سرمربي هلند درباره وضعيت دي‌يونگ و احتمال حضورش در بازي برابر کاستاريکا اظهار داشت: دي‌يونگ دچار کشيدگي مختصري از ناحيه کشاله ران شده است و من مجبور شدم که او را تعويض کنم. نمي‌دانم که آيا او براي مرحله يک چهارم نهايي آماده خواهد بود يا خير اما حقيقت اين است که بعيد مي‌دانم او بتواند خودش را به اين بازي برساند.

فن‌خال افزود: دي‌يونگ يکي از مهمترين بازيکنان من است و به همين دليل نبود او در بازي بعد مي‌تواند ضربه سنگيني به ما بزند.

قرار است امروز معاينات تکميلي روي دي‌يونگ صورت بگيرد تا ميزان دقيق مصدوميت وي مشخص شود. تيم ملي هلند که يکي از معدود اروپايي‌‌هاي باقيمانده در جام بيستم است 14 تير در ورزشگاه فونته‌نواي شهر سالوادور به مصاف کاستاريکا مي‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *