جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۷

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اشکان دژاگه در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر نیجریه ضمن…

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اشکان دژاگه در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر نیجریه ضمن بیان مطلب فوق گفت: فکر می کنم بازی بدی نبود و ما توانستیم یک امتیاز بگیریم که این امر خیلی مهم بود.

وی افزود: خیلی خوب دفاع کردیم و این دفاع کار را برای نیجریه بسیار سخت تر کرد که به گل برسند. ما یکی دو موقعیت گل نیز داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد و خوشحال هستم از اولین بازی یک امتیاز گرفتیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایراندر ادامه در خصوص عملکردش برابر نیجریه خاطرنشان کرد: بازی با تیم های آفریقایی بسیار سخت است چرا که فیزیکی بازی می کنند. من از عملکردم راضی نبودم و فکر می کردم که می توانم بهتر باشم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: سعی کردم به تیم مخصوصا در کار دفاعی کمک کنم و خوشحالم یک امتیاز گرفتیم. امیدوارم در بازی بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

دژاگه در پایان در خصوص دیدار تیم ملی ایران برابر آرژانتین گفت: همه به خوبی از تیم آرژانتین شناخت دارند و می دانند که چه تیمی است. ما نیز بدون فشار به بازی می رویم و سعی می کنیم با جنگندگی بالا به یک امتیاز خوب برسیم. شاید در این دیدار یک سوپرایز داشته باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.