پنجشنبه، ۲۸ اسفند ۹۹ - ۰۹:۰۹

دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ، طی حکمی دکتر سعید کاظمی را به عنوان سرپرست نایب رئیسی این فدراسیون منصوب کرد. به…

دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ، طی حکمی دکتر سعید کاظمی را به عنوان سرپرست نایب رئیسی این فدراسیون منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در ابلاغ دکتر نوروزی خطاب به دکتر کاظمی آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزنده جناب عالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون منصوب می گردید.

امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال، در راستای پیشبرد اهداف فدراسیون پزشکی ورزشی و انجام امور محوله موفق و موید باشید.

دکتر سعید کاظمی از مدیران باتجربه کرمانشاهی است که در کارنامه کاری خود مدیرکلی سازمان بهزیستی، رییس بیمارستانهای امام علی (ع)، بیستون و معتضدی، رییس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) تهران را دارد.

همچنین دکتر کاظمی ۵ دوره رییس هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه و ۲۴ سال نیز سابقه عضویت در هیات رییسه فدراسیون پزشکی ورزشی را نیز در کارنامه خود دارد و در حال حاضر در سمت مدیرعامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی کشور فعالیت دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *