سه شنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۷ - ۱۲:۴۶
دکوراسیون مقوایی

دکوراسیون مقوایی اگر چه شاید طرح کمی کودکانه به نظر برسد اما این روزها استفاده خلاقانه از مقوا در همه جای دنیا بخصوص…

دکوراسیون مقوایی اگر چه شاید طرح کمی کودکانه به نظر برسد اما این روزها استفاده خلاقانه از مقوا در همه جای دنیا بخصوص در طراحی های داخلی دیده می شود. به عبارتی همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل‌ مان فکر می‌کنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را بر عهده می‌گیریم. با این‌ همه ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌ های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

بنابراین گاهی با خلاقیت یک دکوراتور ، نه تنها یک دکوراسیون داخلی خلق بسیار جالب ، دیدنی و قابل توجه خلق می شود بلکه شاید سبک جدیدی در این حوزه به وجود آورد درست مانند دکوراسیون هایی که با کاغذ و بخصوص مقوا خلق می شوند.

دکوراسیون مقوایی فروشگاه لباس Common Kin
هنگامی که فروشگاه لباس Common Kin ،در سال ۲۰۱۴ دچار تغییر قالب شد،طراحی داخلی آن نیز به خوبی تغییر نمود .Studio Intussen ،در طراحی داخلی فضا ،از پانل های مقوایی که رنگ شده ،در ترکیب با پانل های فلزی سیاه رنگ استفاده نمودند.نتیجه نهایی ،فضایی مینیمالیستی،مدرن و جذاب است.

دکوراسیون مقوایی یک فروشگاه در لس آنجلس :
این فروشگاه در یک منطقه پر ترافیک تجاری و در لس آنجلس کالیفرنیا واقع است.تیم طراحی DCPP Architects ،به دنبال طرحی ساده اما قابل توجه بودند.آنها در این پروژه،از یک سیستم مدولار پیش ساخته، شامل لوله های مقوایی بازیافتی استفاده نموده اند.

فروشگاه دیگر با دکوراسیون مقوایی :
پروژه Aesop DTLA ،کاری از شرکت Brooks + Scarpa،واقع در محله تاریخی تئاتر لس آنجلس می باشد.تیم طراحی در این پروژه ،از مقوای کارتن مدور و در اشکال لوله ای در سراسر این فضا استفاده کرده است.

پروژه مقوایی چندمنظوره در هیروشیما ژاپن :
شرکت Suppose design office ،با استفاده از لوله های مقوایی ،پروژه ای را در داخل یکی از مراکز تجاری هیروشیما ژاپن به سرانجام رسانید.فضایی چندمنظوره که هم برای خرید و هم جهت برگزاری رویدادهای مختلف ،مورد استفاده قرار می گیرد.دکور و محیط این مجموعه، بسته به نگاه بیننده ،متغیر به نظر می آید.

 

[highlight]منبع[/highlight]   designboom

13 دیدگاه برای “استفاده خلاقانه‌ و جالب از مقوا برای دکوراسیون داخلی + عکس”

 1. جاناتان گفت:

  خوشم اومد

 2. جمره گفت:

  چه ایده جالبی

 3. ملیکا گفت:

  خیلی تماشایی شده

 4. حبیب گفت:

  بیشتر خنده داره

 5. سبزی گفت:

  پروژه مقوایی ژاپن فوق العاده بود

 6. مهرناز گفت:

  بعضیاش قشنگه

 7. آیسان گفت:

  طرح جدیدیه

 8. رودی گفت:

  تا حالا همچین چیزی ندیدم

 9. نجیبه گفت:

  طرح خوبیه…

 10. سمانه گفت:

  میتونه یه ایده باشه برای دکوراسیون موزه ها

 11. علیرضا گفت:

  طرحهای زیادی میشه زد

 12. منصور گفت:

  میتونه یه شغل مناسب باشه و منبع درآمد

 13. آقا علی گفت:

  دقیقا همین طوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *