چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۵۱

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی غروب سه شنبه در این دیدار اظهار کرد: انسان اگر مسلمان است باید…

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی غروب سه شنبه در این دیدار اظهار کرد: انسان اگر مسلمان است باید طبق خواسته خداوند تبارک و تعالی گام بردارد.

وی اضافه کرد: فکر و اندیشه انسان مسلمان باید اسلامی باشد و مسلمان در عمل هم هر چقدر توانایی دارد باید در مسیر اسلام گام بردارد.

این مرجع تقلید به تفاوت اسلام با سایر ادیان الهی اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین تفاوت اسلام با سایر ادیان الهی این است که برای مسلمانان حرف خداوند، پیامبر، ائمه اطهار و در زمان غیبت، حرف علما حجت است.

وی با اشاره به آیه‌ای که برای مباهله نازل شده گفت: اینکه در این آیه به واژه «انفسنا» اشاره شده یعنی خود پیغمبر و خود امیرالمومنین علیه السلام.

استاد برجسته حوزه تاکید کرد: ما باید به ائمه اطهار و امام زمان(عج) متوسل شویم و به گوش باشیم ببینیم آنها چه می‌فرمایند تا عمل کنیم.

در ابتدای این دیدار محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به بیان گزارشی از فعالیت‌های این حزب و تحلیلی از شرایط کشور پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.