دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۱۴

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، علیرضا جهانبخش درباره دیدار تیم ملی ایران برابر بلاروس، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: تیم ملی در…

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، علیرضا جهانبخش درباره دیدار تیم ملی ایران برابر بلاروس، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: تیم ملی در این دیدار از شرایط خوبی برخوردار بود. من دو روز است وارد اردو شده‌ام و طی روزهای گذشته تمرینات خوبی را برگزار کرده‌ایم و بازی خوبی را مقابل بلاروس انجام دادیم.

وی که با سایت فدراسیون فوتبال گفتگو می‌کرد، ادامه داد: در دیدار مقابل بلاروس، سرمربی تیم ملی ایران از بازیکنانی که در اردوی آفریقای جنوبی حضور داشتند، استفاده کرد و معتقدم این دیدار محک خوبی برای ملی‌پوشان بود.

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال نایمخن هلند در ادامه خاطرنشان کرد: تیم بلاروس نیز خوب بازی کرد زیرا بازیکنان لژیونر زیادی دارد و ملی پوشان ایران هم برابر این تیم محک خوبی خوردند.

وی درباره آمادگی خود برای حضور در اردوها با توجه به اتمام لیگ باشگاهی‌اش در هلند یادآور شد: یک مقدار خسته هستم. دو روز پیش از حضور در تیم ملی، آخرین دیدار تيم نایخمن را در لیگ هلند برگزار کردیم و با همان خستگی به اتریش آمدم و مسافت راه تا اتریش و بازی‌های فشرده باعث این خستگی است اما باید تلاش کنم تا هر چه زودتر به آمادگی برسم و در اردو تمرینات جدی خود را پیگیری کنم.

جهانبخش در پایان درباره حضور در جام جهانی گفت: رقابتهای جام جهانی قطعا برای هر بازیکنی مهم است. تمام بازیکنان تیم ملی تلاش خود را به کار می‌گیرند تا عملکرد خوبی داشته باشند و من نیز تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا نظر کادر فنی را جلب کنم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *