جمعه، ۲۹ اردیبهشت ۹۶ - ۱۱:۲۵
دیوارهای آپارتمان بوم نقاشی

دیوارهای آپارتمان بوم نقاشی هنرمند روسی شد! جمله ای که با دیدن عکس های هنرمندانه‌ی « چرنی چنکو » هنرمند خلاق اهل آستاراخان…

دیوارهای آپارتمان بوم نقاشی هنرمند روسی شد! جمله ای که با دیدن عکس های هنرمندانه‌ی « چرنی چنکو » هنرمند خلاق اهل آستاراخان روسیه معنا و مفهوم تازه ای پیدا می کند. چرا که وی تمامی دیوارهای کهنه و قدیمی آپارتمانش را با خلق تصاویری دیدنی و زیبایی از طبیعت آن کشور جان دوباره ای بخشیده تا این روزها مورد توجه رسانه ها و شبکه ای اجتماعی قرار بگیرد. با میهن پست همراه شوید.

دیوارهای آپارتمان « چرنی چنکو » در حالی به بوم نقاشی وی تبدیل شده است که به اعتقاد او، با این کار توانسته است که از چرک و چربی هایی که به مروز زمان بر روی دیوار خانه وی نقش بسته است، با کشیدن این نقاشی ها پنهان کند.

این نقاشی ها به گونه ای در این آپارتمان به اجرا در آمده اند که با نگاه اول هر ببینده ای باورش نمی شود که در فضایی کاملا بسته و آپارتمانی قرار گرفته است چرا که نقاش توانسته است با ایجاد نقاشی هایی زیبا و دیدنی چنان به تصاویر خلق شده اش عمق بدهد که ناخوداگاه ذهن بیننده را به فضایی واقعی می کشاند.

با هم در میهن پست تصاویری زیبا و دیدی از این نقاشی روی دیوار این هنرمند را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]   boredpanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *