دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۰

رئیس اداره امور عشایر شهرستان کهگیلویه گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما تاکنون ۱۹۲ هزار لیتر سوخت عشایر این شهرستان ذخیره‌سازی…

رئیس اداره امور عشایر شهرستان کهگیلویه گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما تاکنون ۱۹۲ هزار لیتر سوخت عشایر این شهرستان ذخیره‌سازی شده است.

سید عمران تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب ۱۹۲ هزار لیتر ذخیره‌سازی در این شهرستان انجام شده است، افزود: از این تعداد ۶۰ هزار لیتر در بخش دیشموک، ۷۲ هزار لیتر در بخش قلعه رئیسی، سادات مشدی ۱۲ هزار لیتر، قلعه دختر ۱۲ هزار لیتر، بخش مرکزی ۳۶ هزار لیتر است که سوخت‌رسانی تا پایان فصل سرما ادامه دارد.

وی با بیان این مطلب که این اداره دو شهرستان لنده و چرام را نیز تحت پوشش کاری خود دارد، اظهار کرد: تاکنون ۲۸۸ هزار لیتر به شهرستان لنده سوخت رسانی شده و شهرستان چرام هیچ گونه درخواستی جهت ذخیره سوخت نداده است.

رئیس اداره امور عشایر شهرستان کهگیلویه با بیان این مطلب که ۲۰۹۰ خانوار در مناطق ایلاقی و قشلاقی در ۲۸۰راه فرعی این شهرستان زندگی می‌کنند، اظهار کرد: از این میزان ۱۶۹۰خانوار در مناطق ایلاقی و ۴۰۰ خانوار دیگر در مناطق قشلاقی هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.