پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۹

 جوزپ ماريا بارتومئو، رئيس باشگاه بارسلونا در خصوص شايعاتي که در خصوص جدايي احتمالي هافبک ملي‌پوش اين تيم و پيوستنش به العربي قطر…

 جوزپ ماريا بارتومئو، رئيس باشگاه بارسلونا در خصوص شايعاتي که در خصوص جدايي احتمالي هافبک ملي‌پوش اين تيم و پيوستنش به العربي قطر مطرح شده است به روزنامه «آس» اسپانيا گفت: ژاوي سالهاست که در ترکيب اوليه تيم بارسلونا بازي کرده است و حالا حق تصميم‌گيري دارد که اين باشگاه را ترک کند يا خير. ما به تصميم او احترام مي‌گذاريم.

وي افزود: روزي هم که او نيوکمپ را ترک کند نامش در تاريخ اين باشگاه به عنوان بهترين بازيکن بارسلونا ماندگار خواهد شد. اگر ژاوي بخواهد در بارسلونا بماند خوشحال خواهيم شد در غير اين صورت به او کمک خواهيم کرد.

رئيس باشگاه بارسلونا در پايان خاطرنشان کرد: ژاوي به نيوکمپ بازخواهد گشت چون مي‌تواند تبديل به مربي بزرگي شود.

کاپيتان دوم کاتالان‌ها که در 723 بازي‌اش در 16 فصل 81 گل به ثمر رسانده در حالي نيوکمپ را ترک مي‌کند که در 16 فصل حضورش در بارسا افتخارات فراواني به دست آورده و در واقع به عنوان پرافتخارترين بازيکن بارسا شناخته مي‌شود. او 7 قهرماني در لاليگا، 2 قهرماني در جام حذفي اسپانيا،‌ 6 قهرماني در سوپرجام اسپانيا، 3 قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا و 2 قهرماني در سوپرجام اروپا کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.