پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۰۴

به گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل زمانی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند در احکام جداگانه ای «یعقوب ایزدپناه» و…

به گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل زمانی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند در احکام جداگانه ای «یعقوب ایزدپناه» و «عبدالامیر ربیهاوی» را به ترتیب به سمت «سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت» شهرهای آبادان و خرمشهر منصوب کرد.

اسماعیل زمانی در حکم انتصاب این افراد آورده است: در اجرای مفاد نامه شماره 462/5/3/93 مورخ 27 فروردین ماه 1393مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نظر به شایستگی، حسن سوابق و تجارب ارزشمند شما به عنوان سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت منصوب می شوید.

در ادامه این حکم آمده است: امید است که با هماهنگی کامل با معاونت محترم اقتصادی و سرمایه گذاری و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و به کارگیری توانمندی های فردی خود و همکاران محترم در اجرای ماموریت های محوله و شرح وظایف تعیین شده موفق و موید باشید.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت معدن و تجارت در ابلاغیه ای کلیه اختیارات و مسئولیت های مرتبط با ماموریت های این وزارتخانه را در منطقه آزاد اروند را به اسماعیل زمانی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان تفویض کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.