پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۹

رئیس جمهور پس از افتتاح فاز اول متجمع پتروشیمی ایلام ابراز امیدواری کرد واحدهای دیگر این مجتمع از جمله فاز دوم تا پایان…

رئیس جمهور پس از افتتاح فاز اول متجمع پتروشیمی ایلام ابراز امیدواری کرد واحدهای دیگر این مجتمع از جمله فاز دوم تا پایان دولت یازدهم اجرایی شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به ایلام، حجت الاسلام والمسلمین روحانی که امروز در چهارمین سفر استانی دولت یازدهم، نخستین فاز مجتمع پتروشیمی این استان را راه‌اندازی کرد، گفت: آغاز به کار مجتمع پتروشیمی ایلام برای دولت موضوعی مهم است.

دکتر روحانی با بیان این که واحدهای دیگر از جمله فاز دوم این مجتمع نیز تا پایان دولت یازدهم راه اندازی می‌شود، نسبت به تحول در استان ایلام ابراز امیدواری کرد.

رییس جمهور گفت: امروز حرکت خوبی همراه با امید به آینده در همه بخش های کشور آغاز شده است و تلاش همگان در جهت توسعه و پیشرفت روز افزون کشور ضروری است. دولت در حد توان خود در جهت توسعه استان ایلام تلاش خواهد کرد. امیدواریم واحدهای پتروشیمی دیگر در استان ایلام از جمله پتروشیمی دهلران که می تواند برای منطقه و کشور سودمند باشد، با تلاش و همت متخصصان راه اندازی شود.

رییس جمهوری همچنین ایجاد صنایع پایین دستی پتروشیمی را مهم دانست و افزود: باید همه دست به دست هم دهیم تا شاهد آبادانی کشور باشیم.

در این جلسه زنگنه وزیر نفت نیز گزارشی از وضعیت طرح های توسعه ای و پروژه های در حال اجرای وزارت نفت در استان ایلام به رئیس جمهور ارائه کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.