چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۲۷

رئیس جمهور دقایقی پیش با استقبال مسئولان ارشد استان ایلام وارد این شهرستان شد. به‌گزارش تسنیم از ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی…

رئیس جمهور دقایقی پیش با استقبال مسئولان ارشد استان ایلام وارد این شهرستان شد.

به‌گزارش تسنیم از ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی دقایقی پیش با استقبال آیت‌الله محمدنقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان ایلام، محمدرضا مروارید استانداری ایلام، معاونان و مدیران استانداری این استان، جمعی از فرماندهان نظامی و لشکری و کشوری و دیگر مسئولان وارد فرودگاه شهدای ایلام شد.

رئیس جمهور و هیئت همراه وی برای چهارمین سفر استانی خود، استان ایلام را انتخاب کرده‌اند و مردم ایلام نیز برای اسقبال از آن‌ها لحظه شماری می‌کنند.

از مهمترین برنامه‌های حجت‌الاسلام روحانی در ایلام، دیدار مردمی در ورزشگاه آزادی باحضور اقشار مختلف مردم و نیز دیدار با منتخبان و شرکت در همایش توسعه و سرمایه‌گذاری استان ایلام است.

همچنین  حضور در جلسه شورای اداری استان ایلام از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور در سفر به استان ایلام است.

نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات محلی و سراسری برنامه‌ پایانی رئیس‌جمهور در این سفر است.

پیش از رئیس جمهور، در پروازی جداگانه محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد ایلام شده‌بودند؛ همچنین روز گذشته سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و‌ آموزش پزشکی و محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور وارد این استام شده بودند.

انتهای پیام/ آ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.