سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس سابق شورای تبلیغات اسلامی استان بوشهر ظهر سه شنبه در آیین تودیع و معارفه خود اظهار داشت: تلاش‌های…

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس سابق شورای تبلیغات اسلامی استان بوشهر ظهر سه شنبه در آیین تودیع و معارفه خود اظهار داشت: تلاش‌های برای اجرای برنامه‌های فرهنگی از قبل از انقلاب آغاز شده بود و مسئولیت این شورا را پس از انقلاب بر عهده گرفتم.

حجت‌الاسلام سلمان بحرانی با تقدیر از همراهی و همکاری دستگاه‌های مختلف در استان بوشهر اضافه کرد: در حالی که در بسیاری مواقع با کمبود امکانات و تجهیزات مواجه بودیم ولی مسئولان تعامل و همکاری و همراهی خوبی را با ما داشتند که جای بسی تقدیر دارد.

وی از برگزاری مطلوب برنامه‌ها در مناسبت‌های مختلف در استان بوشهر خبر داد و بیان داشت: همکاری و تعامل بسیار خوبی با همه ائمه جمعه استان و همچنین استانداران داشتیم.

رئیس سابق شورای تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: یکی از مهمترین مشکلات اجرای برنامه‌های فرهنگی کمبود اعتبار است که امیدواریم مسئولان به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

وی در پایان از همکاری همه مسئولان و مدیران استان بوشهر از جمله ائمه جمعه، استانداران و فرمانداران و مدیران کل استان بوشهر تقدیر کرد.

ساختمان جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افتتاح شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر نیز در این آئین با اشاره به اعتبار هشت میلیاردی برای ساخت ساختمان جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: این ساختمان دارای 363 متر زیربنا است که در سه طبقه ساخته شده است.

علیرضا صفایی ادامه داد: این ساختمان هشت اتاق اداری دارد و بخش‌های دیگری همچون اتاق مدیریت، نمازخانه، سالن اجتماعات و مهمانسرا نیز در این ساختمان ساخته شده است.

وی با اشاره به زمان 18 ماهه برای ساخت ساختمان جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان داشت: این ساختمان با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر ساخته شده است.

در این آیین، با تقدیر از تلاش‌های حجت‌الاسلام سلمان بحرانی، نصرالله شفیعی به عنوان رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان بوشهر معارفه شد و ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر نیز افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.