پنجشنبه، ۱۷ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه طی بازدید از پارک موزه دفاع مقدس مازندران به شهدای گمنام…

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه طی بازدید از پارک موزه دفاع مقدس مازندران به شهدای گمنام و والامقام هشت سال دفاع مقدس ادای دین کرد.

لاریجانی در این بازدید، روند ساخت مجموعه فرهنگی دفاع مقدس در استان را بررسی کرد.

ساخت پارک موزه دفاع مقدس مازندران که از سال 87 آغاز شده است تاکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حدود 20 میلیارد تومان تاکنون برای آن هزینه شده است.

پارک موزه دفاع مقدس در 70 هکتار در هشت عرصه در امتداد پل تجن ساری جانمایی شد و عملیات والفجر هشت و اروند کنار را برای بازدیدکنندگان به تصویر می‌کشد. نمادهایی از شهرهای استان در قالب مسجد و مناره، میدان‌های اصلی شهر، گلزار شهدا، استقبال مردم از شهدایی که به وطن باز می‌گشتند، صحنه‌های اعزام رزمندگان مازندرانی به جبهه، تندیس افتخارآفرینان، علما و مفاخر مذهبی، رودخانه بابلسر و حماسه‌آفرینی مردم آمل را در مقابل منافقان به تصویر می‌کشاند.

هشت شهید گمنام در پارک موزه دفاع مقدس مازندران آرام گرفته اند.

سفر یکروزه رئیس مجلس به مازندران از صبح امروز آغاز شد و سخنرانی در اولین همایش فرصتهای سرمایه گذاری در مازندران، افتتاح و بازدید از پروژه های شهری از جمله برنامه های علی لاریجانی در مازندران بوده است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.