چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۷

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ مسابقه صددرصد همزمان با فرارسیدن ماه بهار قرآن هر 5…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ مسابقه صددرصد همزمان با فرارسیدن ماه بهار قرآن هر 5 شب در یکی از بوستانهای شهر تهران از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز روی آنتن می‌رود.

 اکبر محمدی خانی مدیر گروه اجتماعی و خانواده شبکه رادیویی تهران گفت: این برنامه در ایام ماه رمضان در بوستان های خلیج فارس، پارک لاله، بوستان ولایت، پارک قیطریه و بوستان پلیس به صورت زنده و با شرکت حضوری شهروندان پخش می‌شود.

( این برنامه تا 12 تیرماه در منطقه 15 بوستان خلیج فارس، از 13 تا 18 تیرماه در پارک لاله منطقه 6، از 19 تا 24 تیرماه در منطقه 19 بوستان ولایت، 30 تا 3 مرداد در پارک قیطریه و 4 تا 8 مرداد در منطقه 4 بوستان پلیس اجرا می شود.)

وی خاطر نشان کرد: از بخش های این مسابقه اجرای خوانندگی، آشپزی، دوبله و گویندگی است. سوالات مسابقه نیز معطوف به ماه مبارک رمضان طراحی شده و هر شب 6 شرکت کننده با پاسخگویی به سوالات دینی عرفانی، محلی، فان و شاد می توانند در این مسابقه شرکت کنند تا از بین شرکت کنندگان سه نفر برنده اعلام و جوایزی به آنها اهدا شود.

مدیر گروه اجتماعی و خانواده رادیو تهران ادامه داد: در فواصل برنامه امیر عضد، امین قاضی، میثم عبدی، وحید رونقی و دلآرام شکوهی به اجرای نمایش زنده می پردازند. در چهار بخش مهمانان حضوری از نخبگان ورزشی، هنری و فرهنگی که متولد آن منطقه هستند یا در آن منطقه زندگی می کنند، خواهیم داشت. یکی از مسئولین شهرداری نیز درباره برنامه ها و فعالیت های شهر قرآن و رمضان فصل نیایش اطلاع رسانی می کند.

 محمدی خانی در پایان یادآور شد: مهدی سلطانی و میثم عبدی تهیه کننده، وحید رونقی، دلآرام شکوهی و امین قاضی گوینده سایر عواملی هستند که با این برنامه همکاری دارند.
 

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.