یکشنبه، ۰۹ شهریور ۹۳ - ۰۷:۲۴

با دستگیری قاتل مادر و پسر چهار ساله‌اش توسط مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار، راز گم شدن آنها پس از دو…

با دستگیری قاتل مادر و پسر چهار ساله‌اش توسط مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان برخوار، راز گم شدن آنها پس از دو سال برملا شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، بیستم مردادماه سال جاری مردی 40 ساله اهل و ساکن شهرستان دولت آباد و برخوار استان اصفهان در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از پیدا شدن دو جسد در زمینی متعلق به باغ خود خبر داد.

با اظهارات این فرد، بلافاصله مأموران به محل مذکور اعزام و به جستجو در آن حوالی پرداختند، اما علیرغم اظهارات مالک باغ تنها اسکلت یک کودک را کشف کردند و دراین باره یکبار دیگر از فرد تماس گیرنده تحقیق به عمل آوردند و او این بار جای جسد دوم را یک متر زیر اسکلت کودک عنوان کرد که این بار مأموران جسد زنی حدوداً 30 ساله را از زیر خاک کشف کردند.

با کشف این دو جسد تحقیقات پلیس برای شناسایی هویت و علت مرگ آنان در دستور کار قرار گرفت و در بررسی‌ها و جستجوی علمی و تخصصی مشخص شد حدود دو سال قبل یک زن به همراه پسر 4 ساله‌اش مفقود شده و خانواده وی نیز موضوع گم شدن آنها را به پلیس اعلام کرده بودند و پرونده آنها در پلیس آگاهی شهرستان باز و پیگیری‌ها ادامه داشت.

در این رابطه خانواده افراد گمشده به پزشکی قانونی اعزام شدند که با دیدن لبا‌سهای به جا مانده و مدارک همراه اجساد مشخص شد اجساد همان زن و کودک گم شده هستند. با وجود تأیید هویت اجساد توسط خانواده افراد مفقود شده برای اطمینان بیشتر نمونه DNA اجساد جهت تطبیق به آزمایشگاه جنایی ناجا ارسال شد که این بار هم جواب مثبت بود.

سرهنگ ناصر بیگلری، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار در این خصوص اظهار کرد: با توجه به اظهارات ضد و نقیض مالک باغی که موضوع پیدا شدن اجساد را به مأموران پلیس اطلاع داده بود، تحقیقات وسیعی در این زمینه آغاز و مشخص شد که زن مذکور دو سال پیش به عنوان کارگر در باغ وی مشغول به کار بوده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که خانواده مالک باغ چندین بار زن کارگر را به دلیل رابطه صمیمی که با او داشته تهدید کرده و همچنین با پیگیری‌های کارآگاهان شاهدانی که آخرین بار مالک باغ را با زن و فرزند مفقود شده با هم دیده بودند، شناسایی و شهادت آنها جمع آوری شد.

وی گفت: با تحقیقات صورت گرفته ماجرای ارتکاب قتل توسط مالک باغ برای کارآگاهان محرز شد و متهم دستگیر در بازجویی صورت گرفته هنگامی که با مدارک و مستندات علمی پلیس مواجه شد به قتل دو جسد کشف شده اعتراف کرد.

وی افزود: متهم در اعترافات خود با اشاره به ارتباط صمیمی زن مقتول با وی و ناراحتی خانواده‌اش از این موضوع و سوء استفاده مقتول از وی گفت سرانجام در روز حادثه در حالی که زن جوان در باغ مشغول کار بود او را به زمین انداخته و با دست‌هایم گلویش را فشار دادم تا برای همیشه از شرش راحت شوم که پسر چهار ساله‌اش در آن لحظه به سراغم آمد و می‌خواست مانع کارم شود که با یک دست گلوی زن را گرفته و با دست دیگر گلوی پسر را گرفتم و آنقدر فشار دادم تا هر دو خفه شدند و پس از این اتفاق هر دو جسد را در زمین چال کردم و هنگامی که خانواده مقتولان از من سؤال کردند اظهار بی اطلاعی کردم و گفتم که زن پس از اتمام کارش از اینجا رفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: متهم همچنین اضافه کرد که پس از دو سال وجدانم بیدار شد و برای اینکه خانواده مقتولان را از ناراحتی و نگرانی بیرون آورم به پلیس زنگ زدم و از پیدا شدن دو جسد در باغ خود خبر دادم.

وی خاطرنشان کرد: با اعترافات صریح متهم وی با صدور قرار بازداشت موقت به اتهام قتل بتول – ب به همراه پسر چهار ساله‌اش امیرحسین – ک روانه زندان شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *