شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۷

سرخيو راموس پس از شکست پنج بر يک تيمش مقابل هلند در اولين مسابقه خود در رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 هلند اظهار داشت:‌ بازي…

سرخيو راموس پس از شکست پنج بر يک تيمش مقابل هلند در اولين مسابقه خود در رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 هلند اظهار داشت:‌ بازي سختي بود. اين شروعي نبود که به دنبالش بوديم اما همه چيز به آخر نرسيده است. همه ما اشتباه کرديم. ما به دنبال يک نتيجه ديگر بوديم. هلند بسيار باانگيزه بود. وقتي پيروز شويم، همه پيروز شده‌ايم. هيچ کس را مقصر اين شکست نمي‌دانيم و بايد کاري را که امروز انجام نداديم تغيير دهيم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: پس از اينکه بازي يک بر صفر شد، مي‌توانستيم اختلاف را به دو گل برسانيم اما اين کار را نکرديم اما موفقيت اين تيم اين است که خودش را از زمان‌هاي سخت بالا بکشد.

مدافع تيم ملي فوتبال اسپانيا خاطرنشان کرد: ما بايد منتقد خودمان باشيم. همچنين نياز داريم که همان فروتني را داشته باشيم که هميشه داريم. اتفاقات خيلي سريع در فوتبال رخ مي‌دهند و ما نبايد خودمان را مملو از انرژي منفي کنيم.

وي اضافه کرد: با تمام توانمان در ديدار مقابل شيلي خواهيم جنگيد. ما قهرمان هستيم و همه تيم‌ها براي شکست ما به ميدان مي‌آيند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.