دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۳

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسله، یک منبع امنیتی در فرودگاه نجف گفت نیروهای امنیتی مستقر در فرودگاه نجف اشرف، دو…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسله، یک منبع امنیتی در فرودگاه نجف گفت نیروهای امنیتی مستقر در فرودگاه نجف اشرف، دو نفر از سرکردگان مهم گروه تروریستی داعش را دستگیر کردند. این دو سرکرده تروریستها از زندان بادوش گریخته بودند و  از طریق فرودگاه اربیل مرکز حکومت مسعود بارزانی در شمال عراق به نجف اشرف آمده بودند که به دام نیروهای امنیتی افتادند.

این منبع افزود نیروهای امنیتی دو تروریست خطرناک دستگیر شده را به یک مرکز امنیتی در نزدیکی فرودگاه منتقل کردند.

راهبرد جدید عراق برای نابودی داعش

خبر دیگر اینکه نیروهای امنیتی عراق راهبرد نظامی جدیدی را تهیه کرده اند که پایه و اساس این راهبرد، سرکوب سردمداران تروریسم و درهم کوبیدن مخفیگاه های سرکردگان آنهاست که این راهبرد عملا طی روزهای اخیر اجرا شده است، به طوری که جنگنده های ارتش عراق، در حملات دقیق به مواضع سرکردگان داعش، دهها نفر از آنها را به هلاکت رساندند.

عبدالله البیدر معاون فرمانده عملیات الانبار از نزدیک بودن یکسره شدن نبرد با باندهای تروریستی داعش خبر داده است.

فاضل برواری فرمانده لشگر طلایی یگان مبارزه با تروریسم هم از ورود به مراحل نهایی آزادی کامل شهر تکریت و اعزام گروههای آموزش دیده داوطلبان برای جنگ با داعش خبر داده است.

سخنگوی یگان مبارزه با تروریسم تاکید کرده است هم اکنون ابتکار عمل در دست نیروهای امنیتی است و با ورود سلاح و دریافت جنگنده های سوخوی روسیه، نیروهای امنیتی توانستند سرکردگان داعش را سرکوب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.