چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۳

به گزارش خبرنگارایرنا، فتاح محمدی روز چهارشنبه درنشست ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس در کهگیلویه وبویراحمد افزود: شرایط خاص منطقه ،شکل گیری گروه…

به گزارش خبرنگارایرنا، فتاح محمدی روز چهارشنبه درنشست ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس در کهگیلویه وبویراحمد افزود: شرایط خاص منطقه ،شکل گیری گروه تکفیری داعش و افزایش تحرکات و تحرکات رژیم صهیونیستی به ویژه درآستانه ماه رمضان بر ضرورت برگزاری باشکوه روز قدس امسال افزوده است.

وی برخی ذهنیت های منفی و دسیسه های شیطانی غرب و استکبار برای کمرنگ جلوه دادن حضور باشکوه مردم در راهپیمایی عظیم روز قدس به ویژه در ایران اسلامی را یادآور شد و افزود: این ترفندها در برهه ای که با تغییر دولت ها همراه باشد شدت بیشتری پیدا می کند.

محمدی اظهار کرد: دشمن با خیال خام خود می خواهد القا کند که با روی کارآمدن دولت جدید گفتمان ها ،سیاست ها و راهبردهای اساسی نظام نیز تغییر خواهد کرد غافل از اینکه سیاست های کلی این نظام الهی از سوی مقام معظم رهبری تعریف و تبیین می شود.

وی بر ضرورت همکاری و تعامل دستگاه های مختلف اجرایی و هم افزایی بیشتر از سوی کمیته های پنج گانه ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس دراین استان تاکید کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد افزود: باید با تکیه بر ظرفیت ها و نقاط مثبت راهپیمایی سال های گذشته برخی ضعف ها و موانع احتمالی در برگزاری باشکوه این روز بزرگ نیز در استان مرتفع شود.

وی ابراز داشت: زمان و نحوه برگزاری راهپیمایی نباید به گونه ای باشد که موجب خستگی برای روزه داران شود.

وی بر ضرورت تعیین جایگاه مشخصی برای اصحاب رسانه به ویژه عکاسان و تصویربردان خبری این رویداد بزرگ تاکید کرد و افزود: اهمیت انعکاس و پوشش خبری مناسب این روز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد نیز در از کمیته های پنج گانه ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس در استان شامل کمیته مراسم، تبلیغات و اطلاع رسانی، فضاسازی شهری، فرهنگی، و امنیتی و انتظامی خبر داد.

حجت الاسلام سید جواد خاضع با بیان اینکه مسوولیت هماهنگی برنامه های بزرگداشت روز جهانی قدس با این کمیته ها است، خواستار همکاری بیش از پیش دستگاه های مختلف برای برگزاری با صلابت راهپیمایی این روز بزرگ شد.

وی بیان کرد: به نظر می رسد ساعات شروع راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در شهرهای مختلف حدود یک ساعت دیرتر از سال های گذشته برگزار شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: با توجه به هماهنگی اولیه آغاز مراسم راهپیمایی روز قدس در یاسوج ساعت 11 صبح و در سایر شهرها نیز نیم ساعت دیرتر خواهد بود.

خاضع جلوگیری از برهم زدن نظم و انسجام مردم و اتصال سخنرانی روز قدس با آغاز خطبه های نماز جمعه را مهمترین هدف در دیرتر برگزار کردن مراسم گرامیداشت روز قدس در استان اعلام کرد.

671/7530

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.