شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۸

صادق رئيسي کيا درباره علت استعفاي خود و اين که چرا اين استعفا مورد قبول مالک باشگاه راه‌آهن قرار نگرفت؟ اظهار کرد: من…

صادق رئيسي کيا درباره علت استعفاي خود و اين که چرا اين استعفا مورد قبول مالک باشگاه راه‌آهن قرار نگرفت؟ اظهار کرد: من نگاه اخلاقي و حرفه‌اي نسبت به کارم دارم و خواستم با اين کار به مالک جديد اجازه دهم که در انتخاب مدير اين باشگاه دستشان باز باشد و کار به گونه‌اي نباشد که من به مالک باشگاه تحميل شوم. به نظر من استعفايم يک کار ارزشي و خوب بود و از ديد من کار درستي بود، چرا که مالک جديد بايد با اختيار خود در انتخاب مدير باشگاه تصميم گيري کند.

مديرعامل باشگاه راه‌آهن خاطر نشان کرد: از دوستان و مالک باشگاه راه‌آهن به خاطر اعتمادي که براي قبول مجدد مديريت باشگاه داشتند، کمال تشکر را دارم و اميدوارم بتوانم از تجربياتم براي موفقيت هر چه بيشتر باشگاه استفاده کنم. حتي در جريان مذاکرات خريد هم از من خواسته شد که در اين باشگاه بمانم، اما من با يک نگاه ارزشي اين کار را انجام دادم.

به نقل از ايسنا، وي در ادامه با بيان اين که هدفمان از حضور در ليگ برتر چهاردهم کسب رتبه تک رقمي است، افزود: برنامه باشگاه را اين هفته‌ نهايي مي‌کنيم و آن را تقديم هيات مديره خواهيم کرد. توجه به تيم‌هاي پايه در نگاه ما اهميت ويژه‌اي دارد. همچنين سعي مي‌کنيم در جهت کاهش هزينه‌ها گام بر داريم تا ان‌شاءالله مدل جديد فعاليت بخش خصوصي در ورزش با موفقيت همراه باشد.

رئيسي کيا خاطر نشان کرد: تمام سعي خود را مي‌کنيم تا بودجه مان از آن يازده ميلياردي که به سازمان ليگ اعلام ‌کرده‌ايم بيشتر نشود. تمام هم و غم ما اين است که نسبت به انجام کار موفق شويم و با همان بودجه مصوب کارمان را به ثمر برسانيم.

مديرعامل باشگاه راه‌آهن در پاسخ به اين سوال که چه زماني ترکيب اعضاي هيات مديره باشگاه راه‌آهن مشخص مي‌شود؟ گفت: اعضاي هيات مديره مشخص شده است، اما من نمي‌توانم تا نهايي شدن آن را اعلام کنم. اعضاي هيات مديره قرار است تا بعد از ظهر امروز (شنبه) مشخص شود و ليست آن در اختيار رسانه‌ها قرار بگيرد.

وي درباره آخرين وضعيت جذب بازيکنان جديد نيز توضيح داد: همان طور که مي دانيد بازيکناني مانند محمد غلامي و آبشک را به خدمت گرفتيم. همچنين با عقد قراردادي يک ساله احمدرضا عابدزاده به عنوان مربي دروازه‌بانان باشگاه کار خود را آغاز کرد. ان‌شاءالله قرارداد امير عابدزاده نيز امروز نهايي مي‌شود و او رسما به عنوان دروازه‌بان در راه‌آهن فعاليت خود را آغاز خواهد کرد.

رئيسي کيا درباره آخرين وضعيت جذب علي کريمي نيز، اظهار کرد: با کريمي به طور مفصل صحبت کرديم و در کليات به توافق رسيديم. ان‌شاءالله او نيز در صورتي که مشکلي به وجود نيايد جذب راه‌آهن خواهد شد. البته ما منتظر پاسخ کريمي هستيم و از آنجا که او يکي، دو پيشنهاد ديگر نيز دارد، از ما فرصت خواست در اين باره فکر کند. تمام سعي خود را مي‌کنيم تا افرادي را جذب تيم کنيم که بتوانند اهداف باشگاه را به خوبي تامين کنيم.

وي در پايان گفت: ليست نهايي باشگاه تا روز دوشنبه بسته خواهد شد و تمامي نفرات جذب شده به باشگاه مشخص مي‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.