یکشنبه، ۲۳ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۵

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی با هدف گسترش دامنه‌ی خدمات شعبات خود را در شهرستان‌های اردبیل راه‌اندازی می‌کند. به گزارش خبرنگار…

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی با هدف گسترش دامنه‌ی خدمات شعبات خود را در شهرستان‌های اردبیل راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در اردبیل، «رامز نصیری‌صالح» در جلسه‌ی امکان‌سنجی راه‌اندازی دفتر جهاد دانشگاهی در پارس‌آباد که با حضور مسئولان این شهرستان، افزود: با توجه به فعالیت مرکز درمان ناباروری قفقاز، مرکز آموزش کوتاه‌مدت تخصصی و عمومی، مراکز خدمات تخصصی، سازمان‌های فرهنگی، دفتر نمایندگی خبرگزاری‌های دانشجویان ایران (ایسنا)، خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) و مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان اردبیل جهاددانشگاهی می‌تواند در زمینه‌های مختلف در توسعه و برطرف کردن نیازهای استان فعالیت کند.

وی با بیان اینکه این نهاد با هدف گسترش دامنه خدمات خود در نظر دارد شعباتی در شهرستان‌های استان ایجاد کند، افزود: جهاددانشگاهی آمادگی دارد در صورت همکاری مسئولان شهرستان پارس‌آباد در اختصاص فضای فیزیکی و تجهیزات اداری نسبت به ایجاد نمایندگی در این شهرستان اقدام کند.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل خاطرنشان کرد: این امر زمینه‌ی حضور هر چه بهتر و فعال‌تر جهاد دانشگاهی و تبلور دستاوردهای جهاددانشگاهی در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را در این منطقه ایجاد می‌کند.

به گزارش ایسنا، در ادامه احد احدزاده، معاون فرماندار پارس‌آباد با اشاره به اینکه راه‌اندازی نمایندگی جهاد دانشگاهی موجب رشد علمی شهرستان پارس‌آباد می‌شود، خاطرنشان کرد: با استقبال از راه‌اندازی دفتر جهاد دانشگاهی از آمادگی مسئولان به‌ ویژه فرماندار شهرستان پارس‌آباد برای مساعدت برای تأمین فضای فیزیکی مورد نیاز و تجهیز دفتر نمایندگی جهاد دانشگاهی در پارس‌آباد خبر داد.

وی با اشاره به پتانسیل‌های پارس‌آباد افزود: راه‌اندازی نمایندگی جهاددانشگاهی در این شهرستان می‌تواند در رشد و توسعه‌ی علمی و پژوهشی آن موثر باشد و زمینه‌ی ایجاد مراکز علمی و آموزشی تخصصی را فراهم کند.

در ادامه سلیم پناهی، معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل نیز در این جلسه با ارائه‌ی گزارشی از دوره‌های مختلف آموزشی یادآور شد: معاونت آموزشی این واحد با برگزاری دوره‌های مختلف عمومی، تخصصی، کارکنان دولت و به‌خصوص دوره‌های کارآفرینی، فرصتی مناسب برای افزایش سطح آگاهی و بهره‌مندی اقشار مختلف مردم شهرستان پارس‌آباد فراهم می‌کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.